Wpis z mikrobloga

@rzabkatoja: no ja plułem śliną i zaciskałem prawie do połamania zęby ( ͡° ʖ̯ ͡°) na szczescie juz wiem ze istnieje prosty sposob zlapania sie za palce i wyprostowanie nogi, bol mija w przeciagu kilku sekund ( ͡° ͜ʖ ͡°) dzisiaj w nocy wyprobowane
  • Odpowiedz
@AmonGoeth: od skurczu łydki bardziej bolesne dla mnie było chyba tylko złamanie przedramienia na pół, ale to dopiero po paru dniach i nie ruszając się dało się tego uniknąć.
Ja #!$%@?, miałem taki czas, że co drugą noc mnie łapał, aż się bałem drgnąć wtedy bo zaczynało boleć jeszcze bardziej, potem tylko leżałem cały spocony mając nadzieję że się nie powtórzy ()
  • Odpowiedz
@AmonGoeth: Ja jeszcze jak w liceum byłem to chodziłem na sekcję pływacką, 2-3 razy w tygodniu na basenie i raz mnie taki skurcz łydki złapał że nie wiedziałem co się dzieje. Byłem na brodziku i nagle ból nie z tej ziemi, ledwo wyszedłem z basenu. Potem chyba ze 3 dni utykałem, nie polecam nikomu.
  • Odpowiedz
@rzabkatoja ja byłem ,,postrzelony,,
Łupałem klinomłotem odziomy i tak #!$%@?łem młotem że od klinomłota oderwał się kawałek stali.
Ok 4x4 milimetry i uderzył w udo z przodu, w sekundę całe spodnie zakrwawione. Poleciałem do domu zaderłem nogę do góry i jak krew się przestała lać wydłybałem z nogi ten kawałek metalu.
Trzy tygodnie mnie mięśnie w obrębie tego miejsca tak bolały jakby ktoś mi bejzbolami po tej nodze #!$%@?ł.
  • Odpowiedz