Wpis z mikrobloga

Dzięki za wspaniałe party.
Przede wszystkim dzięki @goromadska @nowik i @IrvinTalvanen za włożony trud. Wspaniała robota. Realnie zdziwiłem się, że pamiętacie mnie sprzed roku. Za rok przygotuję więcej ostrości ;) Teraz to był totalny spontan.
@elfik32... @a__s - totalnie mnie zaskoczyła Twoja obecność. Myślałem, że zamienimy co najwyżej dwa zdania, nawet nie wiem jak tak szybko minęło to 15 minut rozmowy ;) Zupełnie nie tak sobie Ciebie wyobrażałem jako rozmówczynię i jestem pozytywnie zaskoczony. Ogólnie polecam "2/10" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może kiedyś uda się powtórzyć.
@Akayari witamy w Gdańsku kolejną wiedźmę. Fajnie było się wspólnie napić piwa. Jak widzisz - nie tacy ludzie w większości straszni.
@PepeXD dupy nie urwie, ale oby chociaż troszkę zapiekło. Daj znać jak wrażenia ;)
@ncpnc dzięki za wysłaniem mnie z Kejti na zoltara. Spociłem się jak świnia, ale chyba tego mi było trzeba. Fajna zabawa w sumie.
@piotrow dzięki za bycie normalnym kompanem w trakcie party i ogarnięcie wesołego powrotu do Gdańska. Wyślij mi numer konta i kwotę proszę.
@Idol89 za bycie tym wiecznie #!$%@? wykrętem, który pozytywnie pomimo promili rozkręca imprezę

Z pozytywów bez nicków - pozdrawiam ekipę, która na wyjściu kosztowała ode mnie blaira ultra death. Na prawy paluszek wskazujący więc poranny fap fap mógł być pełen uniesień ;)
Dzięki kucharzowi z CBŚ. Świetna buda. Fajnie też było pogadać o technikach peklowania mięsa i papryczkach.
Dzięki ekipie strefyzoltar. Na początku wydawało się, że macie troszkę kijek w dupce, ale to było mylne wrażenie. Jesteście mega ekipą i gdyby nie to, że jesteście w śledziowie to bym częściej zaczął wpadać na atrakcje, ale może wkrótce ogarnę ekipę i wpadniemy.
Dzięki ekipie z biforka - fajni ludzie i wyrozumiali na to, że porwałem Wam Irvina.

Jedyna uwaga do osoby, której nie chcę wymieniać z nicka. Sam będzie wiedzieć, że chodzi o niego. Gościu w gównobrązowej koszulce. Przestań być taką creepy stuleją. Jak nie radzisz sobie z alkoholem to go nie pij albo przychodź z kolegami, którzy będą Cię kontrolować. Serio. Nie potrafisz zachować granic i ciesz się, że ja sam nie wypiłem "o jednego za dużo", bo dla nas obydwu skończyłoby się to źle.

To co? Jakieś afterparty dzisiaj? :P
#trojmiejskiewykopparty
Pobierz kamillus - Dzięki za wspaniałe party. 
Przede wszystkim dzięki @goromadska @nowik i @...
źródło: comment_yjPmwsLHzEfyoJghMVFPE3HPoyWdnyPL.jpg
  • 10
@kamillus: jak tylko wrócę do domu, skosztuję od razu ()
A co do typa w brązowej koszulce, to wyjątkowo nie dałem się sprowokować jego zachowaniem i zlałem temat. Ale wkurzał strasznie jak był nachalny do dziewczyn i poza tym robił zdjęcia z przyczajki. Po co mu moje zdjęcie?
Prosta zasada - nie umiesz pić, to się nie schlewasz. Proszę brać przykład z top3 czyli @Mustafek:
@kamillus: Dzięki, dzięki. Nie no, fajnie było, poza nielicznymi, acz uprzykrzającymi sytuacjami, których i ty byłeś członkiem xD. Ile zapłaciliście za taksę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Akayari: odpowiedział ;)
@kamillus: nie wiem jak to policzyć i mi się nie chce ;) postawicie piwo na następnym wykopiwie i będzie kwita. Ja i tak wracałbym taryfą więc biorę to na klatę. Takie małe rozdajo z mojej strony (bez tagowania, bo się zleci cebula) :)

A w ogóle to jeszcze na kebsa zajechałem, więc tym bardziej nie wiem jak liczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)