Wpis z mikrobloga

nie masz żadnych argumentów więc zostało ci bzdurne ad personam.


@rudy2007: Wysłałem Ci sporo argumentów. Niestety chciało Ci się czytać, tak mniej więcej, do połowy pierwszego po czym zażądałeś czegoś "ciekawszego". Więc ja mam Cię traktować poważnie?
Chcesz wspierać i bronić oszustów to śmiało, droga wolna. Tylko nie spodziewaj się, że uczciwi ludzie będą chwalić takie zachowanie.
@zioom: przeczytałem cały pierwszy artykuł, nie znalazłem tam nic na temat "dowody na złodziejstwo g2a/kinguin", znalazłem niczym niepoparte oskarżenia. Zapytałem czy w kolejnych jest coś na temat. Nie napisałem do ciebie nic złego, nie broniłem nikogo w mojej odpowiedzi. A ty odpowiedziałeś jak odpowiedziałeś. xD
No ale czytam dalej. Link numer dwa i artykuł uczciwie opisujący sprawę. Artykuł, na który sam trafiłem drążąc temat. Artykuł, którego podejrzewam, ze nie czytałeś patrząc
No ale czytam dalej. Link numer dwa

Artykuł numer trzy to to samo co numer jeden.


@rudy2007: No proszę, tempo wzrosło. Jeszcze tylko 10, wierzę w Ciebie :)

Jak widać kontrowersje związane z tą firmą to sprawy tego typu, które można policzyć na palcach jednej ręki

Okej, powiedz gdzie mieszkasz, okradnę Cię tylko z pięciu rzeczy, w końcu to nic wielkiego, palce jednej ręki.
Taką logikę reprezentujesz XD
Ale jest już
No proszę, tempo wzrosło. Jeszcze tylko 10, wierzę w Ciebie :)

Już biegnę czytać 10 kolejnych linków, których sam nie czytałeś żeby sprawdzić ile razy wrzuciłeś to samo.

Okej, powiedz gdzie mieszkasz, okradnę Cię tylko z pięciu rzeczy, w końcu to nic wielkiego, palce jednej ręki. Taką logikę reprezentujesz XD


@zioom: ok, powiedz jak się nazywasz. Zacznę wypisać bez dowodów, że jesteś złodziejem. To przecież dowód na to, że nim jesteś.
ok, powiedz jak się nazywasz. Zacznę wypisać bez dowodów, że jesteś złodziejem. To przecież dowód na to, że nim jesteś. Taką logikę reprezentujesz.


@rudy2007: Dowody są, tylko Ty starasz się je bardzo, ale to bardzo ignorować i udawać, że problemu nie ma. Może tobie złodziejstwo nie przeszkadza, ale mi tak.

Ale tak jak już wcześniej napisałem, śmiało nie krępuj się. To nie mój problem i nie mój interes. Skoro praktyki takich
nie masz żadnych argumentów więc zostało ci bzdurne ad personam. Uczciwość to jak rozumiem wiara w niepoparte żadnymi dowodami oskarżenia wysuwane przez jedną ze stron sporu.


@rudy2007: nie odpowiada się pytaniem na pytanie
@zioom: i myślisz, że jak napiszesz to jeszcze 10x to stanie się prawdziwsze? Może wklej jeszcze trochę linków, których nie czytałeś? Nadal polecam lekturę tego drugiego, którego autor na początku chwali się kupowaniem na tego typu stronach pisząc, że nie przejmie się jeśli klucze są kradzione (ale jest pewny, że nie są) a dalej przedstawia źródła kluczy zaczynając od przekrętów developerów. Które to źródło było tak duże, że steam się za
@rudy2007: tylko po co mam odpowiadać na nieprawdziwe zarzuty i głupie przytyki xD
Teraz mi odpisz, że nie będziesz odpowiadać na moje wpisy cytując pierwszą linijkę mojej wypowiedzi. Albo ej lepiej. Uważaj teraz, zrób coś takiego. Zacytuj mnie i daj emotkę!

@rudy2007: tylko po co mam odpowiadać na nieprawdziwe zarzuty i głupie przytyki xD

¯_(ツ)_/¯

Dobre nie? Ale mi w pięty pójdzie, o mamo! Dyskusja normalnie wygrana, wow!
Może wklej jeszcze trochę linków, których nie czytałeś?

Nie mierz innych swoją miarą. A po drugie, po co? Skoro zignorowałeś większość tego co teraz wysłałem to i tak zignorujesz wszystko inne.

i myślisz, że jak napiszesz to jeszcze 10x to stanie się prawdziwsze?


@rudy2007: Ale tu nic nie musi stawać się prawdziwsze.
Tobie złodziejstwo nie przeszkadza, mi przeszkadza. To jest dosyć fundamentalna różnica między nami.
Sam kiedyś kupiłem tam dwie gry,
oni są złodziejami, ale strona funkcjonuje i nikt nie potrafi postawić im żadnego zarzutu xD


@NieMogiem: piratebay tez funkcjonuje. Ba lepszy przykład, cda tez dziala od lat i tylko niedawno ma wersje premium z legalnymi rzeczami. Wszystkie serwisy z anime po pl dalej działają.
#!$%@? jacy z tych filmowców i studiow mili ludzie, sami za darmo udostępniają za free....

@mirasKo-Kalwario: na przykład kupione za lewe karty i sprzedane nim studio się kapnie. Na przykład.

G2a jest tak legalne i legitne jak wyszukanie produktu na allegro za 80%ceny zatwierdzonych sprzedawców. Moze ktoś sprzedaje bo nie potrzebuje. Moze dostaniesz ziemniaki. Albo magicznie uszkodzone w transporcie