Wpis z mikrobloga

chciałem kupić coś na #g2a ale prowizja za płatność (XD) paypalem/blikiem, więc chciałem doładować g2a wallet, ale doładowanie też ma prowizję (XD), więc #!$%@? z wami, tfu.

gdzie kupujecie #gry ? kinguin? kto nie #!$%@? podobnego szajsu?
  • 57
  • Odpowiedz
@Avogadrus: w linku nie ma dowodu, pewnie nawet tego nie czytałaś.
Większość kluczy jest tam z bundli i innych tego typu źródeł. Jak gra jest w bundlu to jest pełno ofert, często i tak droższych niż na wspomnianym bazarze (gdzie sam sprzedaję taniej to co mi niepotrzebne a kupiłem w pełni legalnie), jak nie było w bundlu to ciężko dostać tanio.
  • Odpowiedz
@rudy2007 skoro obszerna rozpiska jak działa taka strona to dla ciebie żaden dowód to ok ale jak chcesz.
Nie mówie, że wszystkie są kradzione i sam piszesz większość ale spoko. Nie jesteś w stanie określić źródła pochodzenia klucza
  • Odpowiedz
@zioom: jakieś dowody, statystyki? Tak samo na allegro, ebay są wałki.

skoro obszerna rozpiska jak działa taka strona to dla ciebie żaden dowód

@Avogadrus: antyszczepionkowcy też mają obszerne rozpiski i jakoś średnio im wierzę... ¯\_(ツ)_/¯ Gadanie z dupy, przeczytaliście opinie jakiegoś innego mirka pewnie i lecicie na zasadzie 'widzę plusa, daje plusa'
  • Odpowiedz
@Avogadrus: skoro mówisz, że większość jest spoko to sama zaprzeczasz linkowanej rozpisce bo tam są bzdury jakoby większość była z kradzionych kart (stronę dawno by zamknęli, udowodnionych afer było tylko kilka), z biedniejszych regionów (nic w tym złego, a poza tym zostało ograniczone) a dopiero na końcu tylko some keys z bundli i promocji.
Za to co ciekawe devsi puszczali takie tańsze klucze na lewo z czego mieli więcej dla siebie
  • Odpowiedz
i skadby kradli tysiące kluczy do każdej gry


@lolek32: Nie oni, tylko osoby które sprzedają tam klucze.

Twórcy gier tracą hajs jak kupię grę na g2a czy kinguin? xD

@Tak_masz_racje: Tak, do tego stopnia, że twórcy mogą zbankrutować po tym jak uderzy w ich fala chargebacków przez klucze kupione z kradzionych kart.

Tak samo na allegro, ebay są wałki.

@NieMogiem: Owszem, tylko że G2A nic nie robi z oszustami
  • Odpowiedz
@zioom: pierwszy link, sensowna odpowiedź G2A, żadnych dowodów na żale CEO firmy wydającej minigierki.

G2A said in response to his inquiries that the keys came from tinyBuild's resale partners, and because of that, “no compensation will be given.” Furthermore, investigating the origin of the keys “requires TinyBuild to want to work with G2A,” to supply a list of suspected stolen keys, and to revoke those that are proven to be. But,
  • Odpowiedz
@zioom: @Naxster: zrobiłem masę zamówień na g2a, nigdy nie miałem problemu z odzyskaniem pieniędzy jeśli gra nie działała (nie używam shielda). A jeśli developerzy tyle tracą to czemu nie wejdą na drogę sądową tylko piszą posty w internecie?
  • Odpowiedz