Wpis z mikrobloga

O cholera a tak wyglądała w czerwcu 2017. Czyli potwierdza sie stare angielskie przysłowie:

"Inside every fat woman there's a skinny slut just dying to get out"

Pojęcie "skromna kobieta" to oksymoron. Jeżeli babsko nie świeci dupskiem/udami/nogami na ulicy, to znaczy że albo ma jakies krosty, albo była leniwa i się nie ogoliła tego dnia, albo ma kompleksy z powodu grubych i/lub koślawych nóg.
Pobierz L.....n - O cholera a tak wyglądała w czerwcu 2017. Czyli potwierdza sie stare angiel...
źródło: comment_QBvQdg8HMuODLsXRTVtrwfbA1FlahD1g.jpg
@Bellie: Uh huh znalazła sie zadufana hipokrytka. Czyli nigdy publicznie nie pokazałaś sie w bikini, leginsach, krótkich spodenkach, itd? Bo wiesz to jest gorsze niż wrzucanie fotek bez twarzy na jakimś portalu.

Wszystkie jeśteście atencyjnymi dziwkami bo mężczyżni nad wami wcale nie panują.
też śmiechłam. Ja mam 10 razy lepsze dupsko, a w życiu by mi do głowy nie wpadło, żeby takie focisze umieszczał mój facet za moją zgodą na stronie ze śmiesznymi obrazkami. Co te laski mają w głowach...


@Bellie: Pokaz na prv w celach naukowych, potwierdzę lub zaprzeczę.
@Laconian: bikini się nosi na plaży i nie wiem co to dla ciebie bikini, ale moje zakrywa pupę. Legginsy zakrywają całość, a zazwyczaj normalnym zestawem do legginsów jest dłuższa bluzka - znowu zakrywająca pupę. Krótkich spodenek odkrywających pół dupy też bym nigdy nie włożyła - bo nie jestem po prostu naiwna, wiem, że to działa podniecająco, nie chcę nikogo prowokować - bo nie mam ku temu powodów, a nawet jakbym miała,
eżeli babsko nie świeci dupskiem/udami/nogami na ulicy, to znaczy że albo ma jakies krosty, albo była leniwa i się nie ogoliła tego dnia, albo ma kompleksy z powodu grubych i/lub koślawych nóg.


@Laconian: a może po prostu chce ominąć takie stulejki pękające jak Ty? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie chce żeby się takie oblechy na nią gapiły? ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡°
@Bellie: Plaża to miejsce publiczne (i często bardzo zatłoczone) jak każde inne. Czyli chodzisz w majtkach/bieliżnie (AKA bikini) w miejscu publicznym i jeszcze twój facet ci na to pozwala. Więc #!$%@? sie od dziewczyny, która pokazała kawałek tyłka (bez twarzy) bo nie jesteś od niej w żaden sposób lepsza. I to samo można powiedzieć o twoim facecie w porównaniu do tamtego.
Pobierz L.....n - @Bellie: Plaża to miejsce publiczne (i często bardzo zatłoczone) jak każde ...
źródło: comment_x87IkJvGhNa00Zm8fIzIAi4GdVFf36Ma.jpg