Wpis z mikrobloga

@stulejka-z-przerzutami: ale on jest zwyczajnie uprzedzony, jak robie koktajl owocowy i dodaje szpinak to mówię, ze to kiwi i dlatego zielone, tak samo sałatka ze świeżych liści to sałata ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie wie i w-------a ze smakiem, ale nie daj Boże zobaczy to zaraz afera ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@VanjaGdy: trochę lol ale w sumie jak nie musisz to nie zmuszaj go - no chyba że 2 razy nie chce Ci się robić. Jak sałatki robiłem to dwie wersje, połowa składników wspólna ale część osobno bo ja wolę ostre + ser pleśniowy. W c---a żony nie robię bo jak czegoś nie lubi to serio nie lubi i wyczuje.
  • Odpowiedz
@stulejka-z-przerzutami: no i to ma sens, a ten skunks nie wyczuje nawet, a to jego "nie lubię" to zwykłe uprzedzenie. Jak czegoś nie może, bo ma po tym problemy żołądkowe to wiadomo, nie robię go w c---a, ale szpinak jest zdrowy i będzie go jadła czy mu się to podoba czy nie ( ͡° ͜ʖ ͡°) a poza tym wybrzydzać to sobie może jak zacznie sam
  • Odpowiedz
@VanjaGdy: z tego właśnie powodu lubię sam sobie żarcie robić. To akurat ona zrobiła... znaczy razem czyli ona ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale większość koryta robię sobie sam - znaczy „robię” bo wiele posiłków to np.: ser pleśniowy lazur cała kostka na raz albo kiełbasa myśliwska Krakus - chleba nie jadam więc się nie najadam xD
  • Odpowiedz
@stulejka-z-przerzutami: no to przynajmniej w miarę urozmaicona dieta, zanim się związaliśmy mój niebieski 6 razy w tygodniu jadł ryż z kurczakiem, a w niedzielę obiad u mamy ( ͡° ʖ̯ ͡°) do dzisiaj nie mogę uwierzyć jak można jeść ok 300 razy w roku to samo danie i nim nie rzygać xD czasaaaami dla urozmaicenia kupował najzwyklejszą mrożoną pizze i kładł na górę jakiegoś tuńczyka czy
  • Odpowiedz
@stulejka-z-przerzutami: oooo to wygląda dooobrze :D ja za bardzo lubię gotować i jeść dobre rzeczy, żeby się odżywiać tak monotonnie xD ostatnio przyłapałam się na tym, ze nie lubię chodzić do nowych restauracji, których nie znam i nie wiem czy dobrze karmią, bo zazwyczaj po takim obiedzie stwierdzam, że "ok, no może być, ale zrobiłabym to lepiej" xD
  • Odpowiedz