Wpis z mikrobloga

Zauważ do jakiego wpisu było odniesienie... nawet cytowałeś ten wpis, wystarczy dokładniej przeczytać.


@MiczuTG: Nie, nie, czekaj koleś... stosując twoją retorykę pan rzecznik tylko pyta się o to czy on mu grozi. Nie wiem czemu mówisz coś o sądach, o co ci konkretnie chodzi?
@MiczuTG: Grozba to nie tylko powiedzenie wprost "zabije Ciebie i cala Twoja rodzine", grozba jest takze uzycie nawet totalnie niewinnych slow, jesli tylko kontekst w jasny sposob sugeruje dwuznacznosc, bylo sporo takich spraw i jest duzo orzecznictw sądów gdzie za takie rzeczy bez problemu skazywano na kare wiezienia lub grzywny. Pogoogluj "orzecznictwa grozba" i tym podobne
Problemem jest to że rzecznik policji wdaje się w pyskówki na twitterze. To jest trochę żenujące...


@MiczuTG: Pisałem ostatnio, że pierwsze to co po śmierci youtubera to od razu na twittera żona leciała by poinformować randomów - 200 minusów dostałem, teraz jest tak że jak będzie wojna z jakimś państwem to pierwsze co to tweeta rząd wyśle albo snapa, patologia. Kibolów sebków w grupie to zawijają szybko aż sie zesrać mają