Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki, właśnie sobie uświadomiłem, że w moim związku nie ma prawie żadnej inicjatywy ze strony mojej różowej (). Nie chodzi o sam seks, ale nawet o dłuższe pocałunki, zawsze ja muszę się nawet o to "prosić". Mieszkamy razem od 2 lat, mamy 22/21 lat. Moja różowa ma też jakiś odruch w obrzydzeniu do okazywania miłości w miejscach publicznych, czy przed swoją rodziną jak np. pocałunki na weselu. Co ja mam robić? Olać inicjatywę z mojej strony? Zacząć jej unikać? Help ()

#logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: akado
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 18
@AnonimoweMirkoWyznania: U różowych logiczna rozmowa nic nie zmieni. One mają tak coś #!$%@? że muszą poczuć xD ochotę na pocałunek ,seksy itd. Co jeszcze lepsze one nie lubią mieć podanego na tacy, dla faceta to najlepsze co jest a dla kobiety to nudne i nie pociągające czaisz to xD? Ja też nie ale tak to działa.
Zachowuj się (słownie) normalnie żartuj, nie bądź sfochowany nic takiego ale nie dotykaj jej, nie
AnonimowyTygrys: Serio to takie dziwne ze ktos nie chce sie publicznie obnosic z uczuciami? Ja z niebieskim tez chodzimy na wesela, tanczymy, trzymamy sie za rece ale nie widze powodu by leciec w sline przy rodzinie czy znajomych. Jak gdzies wychodzimy wieksza grupa i on przychodzi wczesniej to buziak na przywitanie a potem trzymamy sie za rece. Rzucac sie na niego to ja moge jak jestesmy sami.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}

AgentBolek: U mnie to samo opku, przychodzi po pracy przytula się normalnie, wymusza jakieś buzi czy coś ale do seksu max na co ją stać to zapytać w ciągu dnia czy będzie coś dzisiaj - i tyle. Sama inicjacja z jej strony to odwrócenie się dupą i czekanie aż łaskawie się nią zajmę, oczywiście nawet za napoleona nie złapie, jak zrobisz swoje to pójdziesz spać. Oczywiście jak nie ma ochoty na