Wpis z mikrobloga

Siemka, mam pytanie. Ogólnie dość ufam revolut, ale przezorny zawsze ubezpieczony. Wpłacał ktoś duże kwoty na revolut? Ja największą operację robiłem na 1700zł, ale przeprowadzam się do innego kraju i wiadomo, około 2 tygodnie się czeka na kartę z banku lokalnego. Chce zamknąć swoje konto bankowe w polsce gdyż bez operacji konto będzie płatne i szukam rozwiązania co zrobić z pieniędzmi, a będzie to kwota powyżej 10 tysięcy. Mogę się czuć bezpiecznie przez te około 2 tygodnie z taką kwotą na revolut?
#revolut
  • 4
  • Odpowiedz
revolutem place tylko i wylacznie na zakupy internetowe. ubrania, telefon itp. Ale teraz chcialbym je przechowac na jakies 2 tygodnie i potem przeslac na konto w banku lokalnym po przewalutowaniu. te ponad 10tysiecy przewalutowac na CAD i jak będę miał konto w kanadyjskim banku to to wplacic. Bedzie to chyba najmniej stratna opcja, ale pytam o bezpieczenstwo bo to moje cale oszczednosci na wyjazd
  • Odpowiedz
@SiNec: taki mały hint: sprawdź to polskie konto, bo często opłata jest za karte, a nie konto. Mam tak od ponad 10 lat Ing i od jakiegoś czasu Bzwbk (które założyłem dla 1 przelewu) - hibernują sobie i czekają na lepsze czasy :)
  • Odpowiedz