Wpis z mikrobloga

Witajcie Mirki i Mirabelki. Obecnie mój autorski tag #szaryburekfoto obserwuje ponad 500 osób, więc pomyślałem, że dodam tutaj krótkie info, odnośnie mojej... opuszczonej działalności w sieci ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jak pewnie zdążyliście już zauważyć albo i nie, dawno na moim Fotoblogu nie pojawiły się żadne nowe fotorelacje z miejsc opuszczonych.
Mój obecny Fotoblog, który pewnie niektórzy kojarzą (grubo ponad 1,6 mln odwiedzin), zatrzymał się na dobre. Znaczy to, że nie pojawi się na nim już żaden nowy wpis.
Długo nad tym myślałem i postanowiłem coś zmienić w tym moim blogowaniu. Wszystko idzie do przodu i ja taki krok w przód postanowiłem zrobić. Od dzisiaj zapoznajcie się z nowym adresem bloga i nowym szablonem. Pojawiać się na nim będą fotorelacje częściej niż do tej pory publikowałem, a nazbierało mi się ich naprawdę sporo. Mam nadzieję, że to dobra zmiana :D No i nareszcie działa w pełni sprawnie wersja mobilna mojego bloga na telefonach, Cieszę się bardzo :)
Zapraszam
szaryburek.pl

Zapraszam do obserwowania mojego tagu #szaryburekfoto pod którym wrzucam zdjęcia z miejsc opuszczonych.
Mój Fanpage / Instagram
#fotografia #opuszczone #tworczoscwlasna #opuszczonemiejsca #urbex #urbanexploration