Wpis z mikrobloga

@reddin No ale ej :(!

Jeżdżę głównie po hołdzie, odpadach kopalnianych gdzie nie ma w ogóle ludzi i jest to na tyle daleko że nikt nie słyszy. A kopalnia ma to w dupie po górnicy też tam jeżdżą. Żeby tam dojechać jadę drogami transportu rolnego, bez szaleństw i omijam ludzi szerokim łukiem, zwalniam i wciskam sprzęgło na czas przejazdu obok nich. A wydech mam cichutki dosyć.
A wydech mam cichutki dosyć.


@Varien: Daj fotę blachy, zasłaniając numer (wiadomo o co chodzi) to uwierzę. Jeśli będzie blacha i nie będzie powyginana, lub zagięta.
@asdasdce2w to exc 200. Polecam bo lekki a ma dużo mocy. Taka rozwiercona 125. Tak koszta są duże. Im więcej jeździsz tym większe koszta. Drogi serwis, często się coś psuje.

Nie polecam żadnych rometów, zippów itp. Kumpela takimi handluje i chińszczyzna #!$%@?.
Tylko gurujace marki: Honda, KTM, Yamaha, Kawasaki, Beta, Sherco itd. Zresztą poczytaj w necie, temat rzeka
@reddin Nie mam go zarejestrowanego. Zresztą wklep sobie w gugla, model ktm exc 200, ma homologacje, jest dopuszczony do ruchu drogowego. Co prawda mam wydech Akrapovic ale i tak jest cichszy niż seryjny chopper czy ścig.
@Varien: Tak sobie tłumacz, ale ja już się naoglądałem szczyli #!$%@?ących na tych pierdziawach po lesie jak #!$%@?, niezważający na nikogo i na nic. Gardzę takimi podludziami.