Wpis z mikrobloga

Moim zaldaniem cały hejt skierowany na bfv jest wyolbrzymiony. Pokazany trailer jest trailerem z multi więc pewnie chcieli pokazać jak najwięcej nowości. Nowa customizacja każdej rzeczy dlatego postacie tak pstrokato wyglądają wszedzie wybuchy i burzące budynki by pokazać nową fizykę. Każda scena miała zaprezentować jakiś mechanizm (np płynne wyskakiwanie z okien). Nie ma realistycznych postaci bo mają one pokazać że każdy może z nimi zrobić co chce. Dlatego śmieszy mnie to hurr durr kobieta. Fakt trailer sam w sobie nie jest jakoś dobrze wykonany w sesie artystycznym i mi nie przypadł do gustu, ale to całe szukanie upolitycznia jest imo bez sensu. Pewnie jak by pokazali trailer pokazujący bardziej sceny z singla nie było by takiego hejtu ale z drugiej strony bf to przecież gra głównie multi. Co mnie najbardziej niepokoi to że te nowe zabiegi mogą dać wieksze pole do popisu ea w zwiazku z mikropłatnościami, oby po to była ta customizacja a nie jak to było w przypadku battlefronta 2 i modelu pay to win
#battlefield #battlefieldv
  • 6
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Masscreed: wszyscy byli tak napaleni, że trzeba było się postarać, żeby to #!$%@?ć.
Wyobraź sobie, że stoisz przed takim wydarzeniem i jak go poprowadzić w pół godziny, żeby wszyscy szczenę zbierali.

Wystarczyło przyplatać gadanie z dziewięciosekundowymi przelotami nad różnymi lokacjami, pokazać kilka pojazdów, broni, mechanik, postaci z kampanii i napisy czcionką 60, że brak lootBoxów, będzie coop i misje "sezonowe" i by im serwery od preorderów zdychały
  • Odpowiedz