Wpis z mikrobloga

@Migfirefox: no ja stety zmieniłem PCta na konsolę. Ale skoro na poprzednim laptopku z i3 2gen i grafiką GT330M działało dobrze, to na nowszym sprzęcie warto spróbować :)

W B3 mieliśmy tylko korytarz i ura do przodu. A budynki zrobiły się niezniszczalne nagle.

@lakukaracza_: ale miejscami też się fajnie grało. Tylko że zazwyczaj były to otwarte mapy na polach, a nie miasta z budynkami...
@lakukaracza_: To jest jedyna gra która pochłonęła mnie tak intensywnie. Kupiłem ją krótko po premierze, mimo, że nie miałem komputera na którym mógłbym ją zainstalować i czekała parę miesięcy na instalację xD Obejrzałem wszystkie możliwe filmiki na YT i kiedy raz odwiedziłem przyjaciela i zagrałem u niego, był zszokowany że znam każdą mapę idealnie mimo że nigdy nie grałem w BC2 xD Grałem w BF3, BF4, B1 pare razy, a jednak
ale co Wy tu piszecie? ilu z Was gralo w 3 i 4?
3: niszczenie map, wycinanie calych lasow i budynkow mistrzowskie, ogromne mapy, walka w kilku plaszczyznach (piechota, czolgi, heli itd)
4: levolution, zmiana mapy w wodna i plywanie motorowkami, zawalenie sie wierzowca i bieganie po gruzach
jak dla mnie obie mistrzowskie
(w 1 nie dalem rady grac)