Wpis z mikrobloga

Wszyscy się zachwycają ja mam kilka uwag do zdjęcia: Dynamika chromatyczna słaba, nasycenie kolorami sztuczne, migawka za krótka, dziura za wąska, brak światła, gdzie nie spojrzeć cień, szumy, iso za wysokie, widoczna aberracja beczkowa, perspektywa niewłaściwa, ekspozycja źle dobrana, skąpa matryca wielkości pestki słonecznika, obiektyw ciemny...
@Pani_Asia: dla odmiany zdjęcie z dołu. Widoki jakich wiele tam widziałem. Fakt, trzeba się nastarać żeby nie było tego dziadostwa widać na fotce. Przez 6km spacerku w ubiegłym roku w 90% podobne widoki - prlowe kostki, beton, brud i zero przyjaznej człowiekowi architektury, znad której wystaje kilka wieżowców. W 10% parki albo coś parkopodobne, gdzie zieleń zasłania architekturę. Jak się odejdzie od centrum, to nic nie wystaje i zostają same kostki
Pobierz didijo - @Pani_Asia: dla odmiany zdjęcie z dołu. Widoki jakich wiele tam widziałem. F...
źródło: comment_UFaE23KqSWayr3jvHlRd5kZeWngCIOej.jpg
To teraz ja cos dodam od siebie. Wiecie dlaczego polskie miasta wygladaja, jak wygladaja i ze Warszawa naprawde jest fajna? Bo to miasto zostalo zbudowane w miare ludzkich warunkach. W latach 90 to robotnicy przynajmnirj dostawali zaplate.

Wezmy teraz powiedzmy wielki, piekny Madryt. Bylo tam tak, ze krol nakradl, ograbil wielu, powiedzial kednego dnia ze ludzie juz tam nie moga moeszkac, bo on sobie postawi tutaj palac i park retiro w centrum