Wpis z mikrobloga

no elo, na pewno wszystko dobrze poblokowałem bo widziałem co było podłączone, a jak odblokowalem na chwilę adresy mac to telefony zaraz się automatycznie połączyły. Do tej pory żadnego odzewu ale od rana mnie nie ma w mieszkaniu także nie wiem czy ktoś tam jest xD #asfaltnet
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Asfalt_Drobiowy: Generalnie to powodzenia, ale ja u siebie w mieszkaniu nie widzę różnicy pomiędzy LTE, a WiFi, a tego pierwszego mam tyle, że na pewno się nie skończy. Może być tak, że nawet nie zauważą. Gorzej jakby miały lapki, czy pcty, bo nie sądzę, że wpadną na odpalenie hotspota. Hmm może sprawdź, czy jakiś hotspot w okolicy się nie pojawia ;p ?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 35
beka z was wykopki.. myślicie, że panienki bez dostępu do wifi wpadną w panikę i zaczną srac pod siebie... jakby to miał być życiodajny tlen. Nie zdziwię się jeśli po tygodniu mimochodem zwyczajnie zapytają opa czy z netem jest wszystko ok bo nie działa..
  • Odpowiedz
@Haradrim: nie robię ale co ja poradzę ze nikogo nie ma w mieszkaniu i nie mają tego jak odczuć? dlatego właśnie mówiłem ze to na grupie musze pisać bo zazwyczaj nie wpadamy na siebie
  • Odpowiedz