Wpis z mikrobloga

Mircy pomóżcie, bo chodzi o ładny #rozowypasek i #wygryw

W skrócie, poznałem przepiękną Ukrainkę, z którą bardzo dobrze się dogaduję - mamy wspólną pasję (rolki) i nawet p---o z końmi oglądamy razem, także #czujedobrzeczlowiek () dziewczę perfekt się polskim posługuje, ma wzrok który robi z mózgu kisiel, a temperamentem i pewnością siebie w łóżku zawstydza te wszystkie gwiazdeczki p---o...
... i niestety za miesiąc musi jechać do siebie wizę przedłużać, co mi nie na rękę.

Pytanie do tych z Was co kojarzą temat - wiecie czy jest opcja załatwić dziewczynie jakieś dłuższe pozwolenie na pobyt? Pracuje w PL (nie wiem jaki typ umowy, restauracja), chciała rozpocząć studium by mieć wizę "do nauki", ale uczelnie wymagają papierka z kursów językowych na znajomość polskiego, na co nie ma czasu.

Wszelkie rady mile widziane, bo dawno takiej fajnej dziewczyny do #zwiazki nie poznałem, a szkoda będzie znowu samemu oglądać Rule34 w internetach ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 11
@remzowaty łoj panie wpadles w sidla znanej na ukrainie mafii, ukrainki poluja na wyposzczonych polakow a potem z siasiadzka wizyta przyjezdzaja bracia, kuzyni, no cala familija :) Gola goscia do zera i takiego golutkiego zostawiaja na ulicy XD
  • Odpowiedz
Zapytaj się czy ktoś w rodzinie ma polskie korzenie. Jak ma to udajecie się do stosownego urzędu wojewódzkiego by rozpocząć starania o kartę Polaka. Oni wyślą Was do odpowiedniego Archiwum Państwowego. Dalej mi się pisać nie chce. Powodzenia.
  • Odpowiedz