Wpis z mikrobloga

jest czytelnie


@chrzano: w którym miejscu? Jest gorzej, nie jest czytelne. Ponadto wielu wybiera tryb nocny na serwisach żeby po oczach nie biło a te matoły jebneli białym. Masakra. Mogliby dać skórki do wyboru biała i czarną i ze dwie kolorowe i niech sobie ludzie wybiorą.
  • Odpowiedz
@chrzano: Daj spokój, kurła, zastanawiałem się przez dłuższą chwilę, czy się strona nie doczytała, bo wygląda to tragicznie. K---a, co było źle z tamtym wyglądem? Przeszedłem do mBanku stosunkowo niedawno i dość mocno się jarałem nowoczesnym i funkcjonalnym interfejsem (w porównaniu z Pekao, który działał jakby się zatrzymał w 1995 r.), a tu nagle taki c--j (°°
  • Odpowiedz
Było nie było jest czytelniej.


@chrzano: No tak średnio bym powiedział. Teraz to wygląda tak, jakby strona się nie wczytała w całości.
  • Odpowiedz
@ponton: a może serio im się po prostu jeden plik z CSS nie wczytał i nie umieją tego ogarnąć? xD to jest tak nieczytelne, że nie wierzę w inną wersję
  • Odpowiedz
@ponton: ale trzeba przyznać, że talent to tam ktoś ma. Jeden z najgorszych serwisów transakcyjnych małym kosztem przerobić na jeszcze gorszy to trzeba umieć.
  • Odpowiedz