Wpis z mikrobloga

#kiciochpyta #google #googlehome #googleassistant
Mam pytanie, od wczoraj jestem posiadaczem google home mini. Wszystko ładnie pięknie ale chciałem skonfigurować głośnik do rozpoznawania użytkowników. Znaleziony filmik na youtube wszystko tłumaczy, tylko niestety nie mam takiej opcji w aplikacji Google Home. Czy to kwestia lokalizacji i w Polsce nie ma tej opcji, czy może wymagana jest jakaś aktualizacja? Ogólnie aplikacja Google Home na filmach na Youtube znacznie odbiega od tego co widzę u siebie na telefonie. Czy jest jakaś możliwość obejścia tego?
  • 8
@cichy093: ja mam w apce po Polsku juz od dawna, jesli to nowe urzadzenie to mozliwe ze nie masz najnowszego software, one leca falami co jakis czas. w ciagu ~2 tygodni powinienes dostac najnowszy i bedziesz mial wszystkie nowsze opcje
@wiewior_s jeszcze miałbym prośbę, mógłbyś wrzucić screena lub napisać wersję oprogramowania Twojego google home mini?
Wiem że dwa tygodnie nie minęły ale jestem ciekaw. Ogolnie sytuacja wygląda tak że jest moje konto, mam w aplikacji home wszystkie opcje, np o co mogę zapytać. U żony natomiast wykrywa urządzenie, jest na liście, ma napisane witaj w domu ale w opcjach nie ma wszystkiego, tylko urządzenia,, ustawienia konta, oferty, jak przesyłać i tyle
@cichy093: nie mam mini, ale mam 2x zwykly i jeden max, funkcjonalnosc powinna byc ta sama. Przypisales konto zony do urzadzenia tez? czy korzysta jakby z Twojego konta? w ciagu 6 dni mozliwe ze jeszcze nie miales aktualizacji, wychodzi tak co 2 tygodnie. zrobilem screenshoty ale na kazdym jest wlasciwie to samo. software firmware version - 118652, cast firmware version - 1.32.118652. Jezyk angielski, kraj USA (mieszkam w PL)