Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć :) Wzywam wszystkie kobiety zainteresowane kobietami i zapytuję - jak Wam idzie na Tinderze? :D Moje wyznanie będzie smutne ;) Co za nędza tam. Kilka profili i koniec. Dobra, przyznaję zresetowałam sobie konto ze trzy razy w jakimś tam odstępie czasowym i CIĄGLE TE SAME TWARZE. Czy na Tinderze faktycznie są jakieś lesbijki? Czy na Tinderze faktycznie nie ma nikogo w mojej okolicy w Wawie? Czy Wy faktycznie na tinderze z kimś się poznajecie? Ciężko się gada w ogóle. Albo kurka jakieś pary szukające przygód - tinder coś z tym powinien zrobić bo to jest już plaga. Jestem ciekawa ile tych parek kogoś znajduje, czasami mi się wydaje że by wpadli w popłoch jakby ich któraś polajkowała. Podobnie irytują randomowe profile facetów wyskakujące znienacka. Miałam jakiś czas temu golda żeby podejrzeć jak sprawy wyglądają gdzie indziej i np. w Niemczech profile do przeglądania się nie kończą. (A że to zmienianie lokalizacji głupie jest bo kto będzie jechał kawał drogi - ja na pewno nie - to inna sprawa). Ej, gdzie mam kogoś poznać? Inne aplikacje? Coś strasznego, zazwyczaj zainstaluję i zaraz szukam jak skasować konto. Tylko nie mówcie że poznać w prawdziwym życiu, zawsze umieram trochę w środku jak mam prawdziwie żyć ( ͡º ͜ʖ͡º)

PS ale jak macie jakieś namiary na fajne miejsca/inicjatywy w Wawie to przygarnę, chociaż i tak nie pójdę(ʘʘ)

#lgbt #tinder #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 13
  • Odpowiedz
OP: @ sked Tak jak piszę, bardzo nieciekawie ;) Wyskakują mi profile facetów - nie wiem na jakiej zasadzie, ustawiają sobie inną płeć albo tinder chce mnie nawrócić ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale ich nie lajkuję, więc spoko. Nie zdarzyło się natomiast że byłoby w ogóle nieprawdziwe konto jako kobieta i później się okazało że to facet ALE niedawno zmaczowało mnie z fajną babeczką gadka szmatka i
  • Odpowiedz