Wpis z mikrobloga

Nie wpuścili was na otwarcie Biedronki? Naślijcie na nich wściekłego malutkiego ghula! ( @Krathac rozważ to!)
Takim ghulem jest Hinami Fueguchi z #tokyoghoul !
Jedna z bohaterek Tokijskiego Żula obchodzi dziś urodziny. Złóżmy jej życzenia! Na ten jeden wieczór nawet ja udam, że zapomniałem, że wolę od niej Kureo Mado a w moim sercu tylko ludzkość.
Zabijemy ją jutro. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dzisiaj świętujmy i bawmy się z Hinami!
Lolikoni też. Najwyżej solenizantka was zje.

P.S: @Centurion1488 - taki kolor oczu lubisz? ()

#mangowpis #randomanimeshit #anime #owcowezyczenia
Pobierz Pas-ze-mna-owce - Nie wpuścili was na otwarcie Biedronki? Naślijcie na nich wściekłeg...
źródło: comment_6AgUl3yJ3DMyJD07sA4ORopCwc6uuGjY.jpg
  • 5
@Centurion1488: Specjalnie dla Ciebie ją wybrałem z dzisiejszych kandydatów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale żula też nie lubię. Ludzie z CCG tam to jedyne postacie, które nie denerwują bez przerwy. Ale nawet oni nie ratują tego anime.

Jak głosi mądrość ludowa:
Kaneki w czarnych włosach - SO UKE!
Kaneki w białych włosach - SO SEME!
BUT STILL GAY.
@Centurion1488: I nie wiedzieć czemu zmienili mangową śmierć ghula Jasona. W mandze dobił go jeden z łowców ghuli - Suzuya. W anime - Kaneki.
Druga seria była lepsza CCG miało o więcej czasu ekranowego i wprowadzili córkę Mado, Suzuya dostał sporo czasu (i niesmiertelna scena ma motorze). Szkoda, że nie rozwinięto wtedy bardziej wątku najbardziej morderczego w szeregach CCG - Arimy.
Ale w drugiej serii nawet jak ludzie wygrywają z ghulami
Pas-ze-mna-owce - @Centurion1488: I nie wiedzieć czemu zmienili mangową śmierć ghula ...