Wpis z mikrobloga

Kutko na temat

Rozpoczynam serię wPiSów, czynionych w chwalebnym dziele marginalizacji śmieciowych opinii.

Pewien brunatny, cenzorujący komentarze oszołom w ostatnim swoim tekście propagandowym stwierdził, że dzięki KK, gdyby tylko pozwolono tej instytucji spokojnie działać, doszłoby do rewolucji przemysłowej 250 lat wcześniej. W ten właśnie sposób na pewno chciał jedynie pokazać, że dzięki wysiłkom KK, doszłoby 250 lat wcześniej do I wojny światowej.

Kutko na temat!

#wiara #katolicyzm #chrzescijanstwo #mirkomodlitwa #nauka #hutnictwo #ciekawostki #ciekawostkihistoryczne #historia #gruparatowaniapoziomu #katolicyzm #kosciol #wiara
  • 24
@Nadwirus: dla mnie taka osoba jest ograniczona umysłowo i wszędzie widzi wroga (niezależnie od partii z ktora sie nie zgadza). Odcinam sie od takich ludzi z drugiej strony szanuje opinie innych osob, bo każdy moze miec odmienne zdanie i pogląd tyle ze musi wyrazić ja w sposob w ktorym na każdym kroki nie obraza i wywołuje negatywne emocje.
dla mnie taka osoba jest ograniczona umysłowo i wszędzie widzi wroga (niezależnie od partii z ktora sie nie zgadza)


Bardzo ciekawe, ale to tylko myślenie życzeniowe.

ze musi wyrazić ja w sposob w ktorym na każdym kroki nie obraza i wywołuje negatywne emocje


Zgadzam się, że słowo PiS wywołuje negatywne emocje. Ale to nie moja wina tylko tych, którzy upartyjniają Polskę na wzór stalinowski.
@kartofel: Jeśli było coś, co znacząco odróżniało "Wielką Wojnę" od innych, wcześniejszych konfliktów wielkoskalowych, a nawet zasługujących na miano globalnych, to właśnie uprzemysłowienie wysiłku wojennego i oparcie na nim wielkoskalowej strategii, oraz skutki do których to doprowadziło. Zapewne wiesz, że gaz w pociskach artyleryjskich pojawił się głównie jako odpowiedź, na niespotykane wcześniej zapotrzebowanie na amunicję, którą coraz ciężej było produkować ze względu na deficyty materiałowe.
@Nadwirus: Można dopisać też, że gdyby dać pracować KK w spokoju to 250 lat wcześniej polecielibyśmy na księżyc.

Dążąc Twoim tokiem myślenia, możesz podziękować swojemu proboszczowi, że żyjesz.


Gdyby nie rewolucja przemysłowa, którą w jakiś pokrętny sposób wiążesz z KK to prawdopodobnie zmarłbyś przed ukończeniem pierwszego roku życia, bo taki był poziom medycyny.

Idź podziękuj proboszczowi, że możesz pisać bzdurne komentarze w internecie.

Poza tym zdajesz sobie sprawę, że w wojny
@kartofel:

którą w jakiś pokrętny sposób wiążesz z KK

Ostatecznie wyPISywanie takich wyPOcin nie świadczy o Tobie najlepiej


To nie ja, to popularny na wykopie brunatny propagandzista. Ja te bzdury tylko wyśmiewam, jak Charlie Chaplin Hitlera.