Wpis z mikrobloga

Miraski, mam problem ze spamem smsowym, otrzymywanym od Diverse z numeru (?) 3483773.
Kiedyś (nawet nie jestem pewien kiedy), strzelam że z okazji jakiejś promocji, najwyraźniej wyraziłem zgodę na przetwarzanie danych. Chcąc z tym jednak skończyć napisałem maila z żądaniem wstrzymania wykorzystania oraz żądaniem usunięcia danych osobowych. Najpierw na adres sklep@diversesystem.com, później na marketing@etos.pl (wyczytałem gdzieś, że to oni zarządzają danymi od Diverse).
Nic to jednak nie dało, zero reakcji, a spam przychodzi dalej.

Co byście poradzili w następnej kolejności? Może ktoś już się z nimi użerał w tej kwestii i posiada jakiś odpowiedni, funkcjonujący kontakt? A może od razu ich gdzieś #!$%@?ć? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wiem, że mogę zablokować, ale chodzi mi również, a może i głównie o usunięcie danych z bazy.

#kiciochpyta #pytanie #diverse #prawo
  • 3
@motaboy: @bialegomisa: dzięki za rady, panowie. Zrobiłem jednak trochę inaczej i opiszę to dla potomnych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zamiast pisać, zadzwoniłem do tego Etosu i cierpliiiiwie czekałem aż łaskawie mnie połączą z działem marketingu (bo on się niby tym zajmuje), a gdy to się nie udawało, wykłócałem się o kontakt bezpośredni. Najpierw dali mi komórkę, która nie odpowiadała (693742929), a później stacjonarny, na który po