Wpis z mikrobloga

@canto: Kruka, Dino i Ursusa ( w sumie jedyne na którym tracę -> ale wierzę w cud kupiłem po pijaku bo kolejnych wykopowych zapewnieniach jak to afrykę podbijają ) myślę nad CI oraz firmie gościa co nk zrobił
@canto: Nie mam tam środków na których strasznie mi zależy ( nie zrozum mnie źle jak bym stracił wszystko co mam na giełdzie bolało by mnie to, ale po prostu nie było by to coś co o załamałem się, na dobrą sprawę więcej mam na lokacie niż na giełdzie ). Raczej chce ot takie hobby na którym może się uda coś zarobić, choć nie ukrywam jestem raczej laikiem i posługuje się
A.....y - @canto: Nie mam tam środków na których strasznie mi zależy ( nie zrozum mni...
@Aeny: Wszystkie środki są takie same. Dollar is dollar. Rozumiem, ja szukam gdzie by tu coś ulokować na średni i długi termin. Nieruchomości mnie nie rajcują a własny biznes - może w końcu się uda! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przecież to loteria.

Jak w sumie cała giełda...


@canto: Może i loteria, ale lepsze jest 1 do 400 (a nawet mniej jeśli dziadowskie spółki odrzucisz na starcie), niż 1 do 16 mln jak w lotku ( ͡~ ͜ʖ ͡°)