Wpis z mikrobloga

@nudna_istota: Jeszcze nie, trzeba będzie kupić.
Aktualnie zastanawiam się czy trzymać go w silikonowym case.
Poprzedni właściciel trzymał go za to w plastikowym - popularnym X lat temu. Niestety plastik nie pracował i jak dostała się drobinka kurzu to piano black robiło OM NOM NOM.

Gameboya trzymam w skarpecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@valdman: Nie, nie przerabiałem. Mam jeszcze sporo gier z PS One i Vity do przejścia więc jeszcze się za temat nie brałem. Ale poszukaj na globalnych forach. Przeróbka z 6.61 to banał i zajmuje jakieś 15 minut.
@Vader-Poland: wiem, że muszę wcześniej zaktualizować do 6.61, to mogę zrobić bo te archiwum udało mi się pobrać.
druga sprawa, że aktualizacja ma być po odinstalowaniu wcześniejszych przeróbek, lecz nie wiem czy konsola ma jakieś przeróbki. Jak to sprawdzić
Masz może gdzieś dostęp do jakiegoś PL poradnika dotyczącego przeróbki psp 3004 na 6.61?
@valdman: Najprościej to chyba zapuścić update przez konsolę (chyba, że masz streeta wykastrowanego z WiFi). Jeżeli wywali błąd to znaczy, że coś jest nie tak. Jeżeli zaktualizuje to już z górki.
Żadnych instrukcji nie posiadam. Będę się tematem zajmował jakoś w weekend bo teraz niestety czasu brak. Więc jeżeli sobie nie poradzisz to przypomnij się w niedzielę.