Wpis z mikrobloga

ten artykul , a przede wszystkim jego pierwszy podpunkt, kazdy spierdox i nie-spierdox z bot 80% samców powinien sobie wytuatuowac zlotymi zgloskami na rece, na czole, albo chociaz na okladce ulubionej ksiazki i powtarzac jak mantre przed kazdym wyjsciem do kobiet. NIGDY, ale to NIGDY nie pajacujemy, jesli czujemy ze dziewczyna ma na nas #!$%@?, gdy 'nie wie co czuje', albo gdy zwyczajnie traktuje nas jak kolege. Nie zapraszamy nigdzie, nie piszemy pierwsi, nie zagadujemy, najlepiej unikamy jakiejkolwiek interakcji z delikwentka, a bron was Pan Bog od opisanego w artykule ryzykowania zycia lub zdrowia, albo dawania jakichs prezentów czy nadstawiania karku zeby przysluzyc sie kobiecie.

NIE, ona NIE wskoczy wam na bolca dzieki temu, NIE, ona NIE doceni ani NIE odwdzieczy sie wam - NIE DA SIE przekonac kobiety do szacunku do siebie jakimis prezentami czy spolegliwoscia. To niemozliwe na poziomie konstrukcyjnym ludzkiego mózgu. Bycie przydatnym, zapraszanie na randki, interakcja, zagadywanie - to wszystko podnosi poziom wartosci danego rozowego paska, i mamy sytuacje jaka mamy - mnóstwo sredniawek z #!$%@? w kosmos poczuciem wlasnej wartosci. Naszym zadaniem jest zaczac przeciwdzialac takiej sytuacji. Ktos powie, ze nasz czyn, a raczej jego zaniechanie to jedynie kropla w morzu potrzeb, i dana atencjuszka i tak znajdzie sobie innych adoratorów. To prawda, ale jak powiedzial Edmund Burke..


thx @berys za podlinkowanie artykulu wczoraj czy tam kiedys

#wygryw #tfwnogf #tfwnobf przeslanie do #przegryw #stulejacontent #zwiazki
  • 12
@integrator123: usunąłem tamten komentarz, ale powtórzę. ja się akurat tutaj zgodzę, że ładniejsze są mniej #!$%@?. Zwłaszcza te, które są ładne bez fake-upu i mentalnie ogarnięte. One nie muszą sobie podnosić samooceny tym, że „ktoś atrakcyjny je chce”.
Jedną na studiach miałem taką 9-tkę znajomą. Dziewczyna taka, że każdy by ją chciał xD Ale ona preferuje jakieś ciepłe kluchy 6-tki i 5-tki i lubi się przy nich infantylnie zachowywać. A po