Wpis z mikrobloga

@newerty: to wyglada jak te autka w wesolym miasteczku xD
jeszcze bardziej nie dowierzam, jak #!$%@? AUDI, Mercedes, Porsche, rezygnuje ze swoich głownych serii wyścigowych na rzecz tych plastikowych gowien xDD
  • Odpowiedz
@lirycznywujek: najlepsze jest to że w wyścigu auta mają ogranicznik mocy do 170kW, ale kierowcy którzy zdobędą najwięcej lajków w jakiejś aplikacji dostają 'FanBoost' i mają większą moc w pewnym oknie czasowym xDD
  • Odpowiedz
@lirycznywujek: no w trakcie wyścigu kibice mogą głosować na kierowców, trzech kierowców o największej liczbie głosów otrzymują 'FanBoost' - dodatkową moc na ileś tam minut xDD

W filmie poniżej jest to w którymś momencie wyjaśnione:
newerty - @lirycznywujek: no w trakcie wyścigu kibice mogą głosować na kierowców, trz...
  • Odpowiedz
@mmichalus: tak, zazwyczaj w okolicach 13-17 okrążenia. Nie zmieniają opon, jeżdżą na 'all-seasons', ale trenują przesiadki. Jest też ograniczenie do minimalnego czasu spędzonego w pit stopie. Nie można wyjechać przed upłynięciem chyba 68 sekund.
  • Odpowiedz
Formula E dostarcza sporo beki ale biorąc pod uwagę najnowsze trendy, powinno się zacząć myśleć o formule pojazdów autonomicznych :D
  • Odpowiedz
@newerty: @lirycznywujek: fan boost ja #!$%@?.. kojarzycie takie akcje w filmach sci-fi ze czasem w przyszlosci jest pokazany jakis kretynski sport, i zastanawiasz sie jak do tego doszlo ze ludzie emocjonuja sie takim gownem? Ten element idealnie pasuje do takiego sportu wlasnie, to jest zalążek takiej rozrywki
  • Odpowiedz
@Garw0n: ja dziś będę xD chcę porównać jak to wygląda na yt.com a jak na żywo. GP Niemiec w Berlinie, gdybym wiedział wcześniej to bym wskoczył w auto i kopsnął się do Berlina. Bilety za 5 euro.

@metroboomin: a nie wiem, słyszałem o tych nowych autach ale nigdzie nie widziałem zasad. Wiem, że w pierwszym sezonie wszystkie zespoły miały wszystkie części stock'owe i nie mogły nic zmieniać, w miarę upływu
  • Odpowiedz