Wpis z mikrobloga

Muszę o tym napisać, bo #!$%@?łem się znowu. Z uwagi, że biedronkę mam praktycznie najbliżej to czasem robię tam zakupy. Ostatnio jednak ich praktyki #!$%@?ły mnie niemiłosiernie. Otóż trik polega na tym, że nie wstawiają najwyższych cen produktów jakie są na półkach. Na moim przykładzie wyglądało to tak, że była półka z produktami typu orzechy, słonecznik. Ogólnie około 10 różnych produktów. Po tym było jednak tylko ~6 cenówek, każda z ceną 2.99. Widzę jednak że są tam orzechy włoskie, nerkowca, więc zdziwiła mnie zbyt niska cena. Idę do czytnika cen i jeb - 7.49. Gdybym nie znał cen orzechów to pewnie kupiłbym je ze świadomością, że zapłacę 2,99 za opakowanie. Kolejna identyczna sytuacja przy kasie: jakieś konserwy rybne typu "filet pstrąga w sosie" - 3 rodzaje konserw (różne sosy/ryby), 2 ceny: 3.99 za sztukę. Oczywiście na kasie okazuje się, że nie 3.99 a 5.99. Przy następnej wizycie w biedrze zacząłem oglądać dokładnie ceny. Takie sytuacje, ze na półce w cholerę podobnych do siebie produktów i za każdym razem brak najwyższej ceny. Podają tylko cenówki najtańszych produktów, a o najdroższych zapominają.
Sytuacja w Biedronce w Radlinie.
W gratisie dorzucam foto z Biedry w Niedobczycach (2 km dalej) - po spalonym Lidlu, myślę, że powinni się ogarnąć z tymi wyjściami. Jakbym był na wózku to jak do #!$%@? nędzy mam sforsować taką paletę?

#ewakuacjaboners #afera #oszukujo #biedronka #januszebiznesu #gorzkiezale
chomik3 - Muszę o tym napisać, bo #!$%@?łem się znowu. Z uwagi, że biedronkę mam prak...

źródło: comment_OO5pvCQjF6309NVVWXHw70LkyYsCwXXn.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@chomik3: też zauważyłem przy ostatniej wizycie w Biedronce brak niektórych cenówek na półkach. Nie wiem czy dotyczyło to tylko najdroższych produktów, ale brakowało co najmniej kilku cenówek na kilku różnych działach.

Moja mama też ostatnio wspominała, że kupiła psią karmę, bo była przekonana, że jest po 3 zł za puszkę, a po zapłacie okazało się, że jest po 6 zł za puszkę... Zgłosiła to kasjerce, a ona powiedziała, że ta cena
  • Odpowiedz
Zapomniałem o jeszcze jednej rzeczy: czasami piwa/chipsy mają promocje typu "kup 3 i zapłać mniej". Spotkałem się jednak z sytuacją, że było widać tylko niższą cenę, a wyższą i warunku były zasłonięte kartonem z chipsami/piwem. Jedynym sposobem by doczytać cenę 1 sztuki byłoby ściągnięcie całej półki lub mieć 250 cm wzrostu (lub szczudła).
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@chomik3: zgłaszać do inspekcji handlowej a nie na mirko płakać. Albo chociaż kierowniczkę postraszyc IH. Możesz też napisać maila do centrali biedronki.
  • Odpowiedz
Kierowniczka wielce oburzona przyjęła karmę z powrotem i oddała kasę, chociaż na początku mówiła, że zwrotów nie przyjmują.


@mudkipz: Jak zwrotów nie przyjmują, co to ma znaczyć?! A Twoja mama zapłaciła już za karmę czy od razu zareagowała jak weszło na kasę?
  • Odpowiedz
  • 0
@askorek takiego maila pewnie zleja ciepłym moczem.
Pisałem do nich w sprawie jakiejś promocji, która nie drukowala bonów. Pisali, że źle produkty zakupiłem. Jak wysłałem im regulamin i cytowalem go to już nie dostałem żadnej odpowiedzi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@chomik3: standard, w gazetce jedno - przy kasie drugie. Ostatnio wywieszona pomaranczowa karteczka 'przy 2szt kazda po 2zl' - taki #!$%@?, 2 soki: 2x3.50.
Juz sie niestety nauczylem, zeby byc czujnym przy kasie.
  • Odpowiedz
@chomik3 dlatego już dawno przestałam robić zakupy w biedro


Ale jakosc produktów tam jest straszna. Chaos z cenami. Wąskie przejścia między półkami. Dramat
  • Odpowiedz