Wpis z mikrobloga

Przed chwilą trafiłem na wpis Mirka, który dał linka do ogłoszenia z samochodem z 2003 z przebiegiem 194000 (hehe) i tak pomyślałem, że może zrobimy #glupiewykopowezabawy? Podajcie wiek swojego samochodu i przebieg a z tego prosta droga do policzenia ile średnio przypada kilometrów na rok.
ja pierwszy:
204 000 / 4 = 51 000 na rok
Na koniec zliczę średnią i zobaczymy co nam wyjdzie :D
#samochody #motoryzacja
acidd - Przed chwilą trafiłem na wpis Mirka, który dał linka do ogłoszenia z samochod...

źródło: comment_vvOYTs9cAfvva14KUwhDcPdKQ9bmKy7z.jpg

Pobierz
  • 223
  • Odpowiedz
@acidd: 192k Foka mk2 w benzynie. przy czym kupowałem ponad 2 lata temu i miała 172k. tyle, że służbowym robię jeszcze z 35k rocznie, a Foka głównie dekoruje parking pod firmą
  • Odpowiedz
  • 1
@acidd auto z pełną dokumentacją z Niemiec łącznie z fakturami z przebiegiem za przeglądy. Nigdy nie trafiło do komisu w Polsce. Przebieg może malo wiarygodny, ale raczej prawdziwy. Rocznik 1999 przebieg prawie 300000
  • Odpowiedz
@acidd: już tak nie przesadzajcie, kumpel ma samochód od 2006 roku, kupował go w salonie, obecnie 110 000km. Inny znajomy miał samochód po mamie, kupiony w 2000 roku w salonie, jeździła nim do kościoła i do sklepu, obecnie ma 90 000 z czego z 60 000 zrobił kolega. Nie każdy spędza za kierownicą 6h dziennie i robi 50 0000 rocznie... :)

Niektórzy mają samochód służbowy, więc swój mają tylko na
  • Odpowiedz
Moja toyota miała 328k przebiegu jak ja sprzedawałem miesiąc temu. Rocznik 2004. W rodzinie od początku ;) także średnio ok 23 tys km na rok.
  • Odpowiedz