Wpis z mikrobloga

Zainspirowany tym memem który zgarnął tutaj masę plusów chciałbym zadać pytanie różowym i niebieskim paskom.

Czy uprawialiście kiedyś heteroseksualny niezobowiązujący s--s kiedy to strona kobieca (że tak się dziwnie wyrażę) była pijana? Czyli czy przelecieliście n------ą laskę z którą nie byłyście związku jeżeli jesteście niebieskimi? Czy może ktoś z kim nie byłyście w związku was przeleciał gdy byłyście n------e jeżeli jesteście różowymi?

#tinder #s--s #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #pytanie #ankieta #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #badoo #wykopparty #s-x
BetaAlfa - Zainspirowany tym memem który zgarnął tutaj masę plusów chciałbym zadać py...

źródło: comment_VASKg47M37N8dEO6tLOkJ2vcgRBEnNr2.jpg

Pobierz

Czy uprawialiście niezobowiązujący sex gdy strona damska była najebana?

  • Niebiescy - Tak i nie żałuję 28.3% (67)
  • Niebiescy - Tak ale żałuję 1.7% (4)
  • Niebiescy - Nie ale chciałbym 13.5% (32)
  • Niebiescy - Nie i nie wiem czy chciałbym 8.0% (19)
  • Niebiescy - Nie i nie chciałbym 27.8% (66)
  • Różowe - Tak i nie żałuję 3.0% (7)
  • Różowe - Tak ale żałuję 1.3% (3)
  • Różowe - Nie ale chciałabym 2.1% (5)
  • Różowe - Nie i wiem wiem czy chciałabym 0.8% (2)
  • Różowe - Nie i nie chciałabym 13.5% (32)

Oddanych głosów: 237

  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BetaAlfa ale zabawa ruchanie kłody, która może na ciebie zwymiotowac w każdej chwili. Poza tym nie wiem jak to jest prawnie ale jeżeli ktoś nie kontaktuje to podchodzi mi to pod g---t
  • Odpowiedz
@Arachnofob: Zależy jak interpretujesz tego mema, ja to interpretuję tak że jest n------a na tyle żeby nie stawiać oporów ale jednocześnie świadoma że uprawiacie s--s i później pamięta że to robiliście, bo jeżeli jest nieprzytomna i niczego nie pamięta to jest to już g---t moim zdaniem.
  • Odpowiedz
z tego wynika, że co czwarty Mirek bzykał pijaną laskę. Seems legit


@NietypowyRumunskiNiedzwiedz: no jeżeli weźmiesz laskę do kina, później na kolację i wypije pół butelki wina to obiektywnie rzecz ujmując jest n------a OP nie wyszczególnił czy chodzi o wykorzystanie nieprzytomnej czyli technicznie g---t czy skorzystanie z zaproszenia do domu przez laskę która odszukała w sobie pokłady odwagi
  • Odpowiedz
żeby laska nie była ci w stanie w-----ć porządnego siarczystego liścia kiedy się będziesz do niej dobierał.


@BetaAlfa: to nie trzeba n-------j... wystarczy, że nie wygląda jak waleń
  • Odpowiedz