Wpis z mikrobloga

@Astuel: Krem veet. Nie akceptuje wlosow innych niz te na glowie, brwi i rzesy. Ani u siebie, ani u niebieskiego. Krem zalatwia sprawe na okolo 5-7 dni a zajmuje to chwile przed prysznicem. Zielony dla wrazliwych, rozowy normalny. Dostaniesz w kazdym rossmannie, drogerii.
  • Odpowiedz
@Astuel: w tym momencie średnio jestem w stanie. Ale są 3 ostrza zielona maszynka. W opakowaniu 3 sztuki. Bez problemu starczą na kilka razy gęstego golenia. Jak nie zapomne to rano napisze
  • Odpowiedz
@Astuel: No na pewno trzeba by bylo zrobic probe uczuleniowa gdzies na udzie ( skora mniej delikatna niz okolice bikini itp.) poczekac okolo doby i zobaczyc czy nie reagujesz zle. Kup od razu zielony veet jesli zdarzalo Ci sie alergia reagowac na kosmetyki. Wierz mi..sprobujesz raz kremu i nie wrocisz do zyletek, maszynek jednorazowych.
  • Odpowiedz
  • 1
@0Rhplus: okej, a jak to ma się do różowych, niebieskich? Nieważne kto jaką ma orientację. Czy to wydaje jakieś znamiona, zapach? Nigdy nie używałem kremów, ale zachęciłeś mnie. Wielki plus i piwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Astuel: Pachnie przez chwile, bo cos musi te wloski pokruszyc..podejrzewam duze stezenie srodkow uzywanych w rozjasniaczach do wlosow..bo podobnie to dziala. I jeszcze taka rada ode mnie- zamiast tej szpatulki , ktora daja w opakowaniu kremu, usuwaj wloski miekka gabka kapielowa- taka za 2 zeta. Powodzenia :)
  • Odpowiedz
  • 3
@0Rhplus: prawilna zielonka! Masz moje plusy! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
PS. Nie usuwaj konta, jak tak dalej pójdzie, to będzie z Ciebie niezła pomarańcza! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz