Wpis z mikrobloga

Jeśli masz tak jak ja mniej niż 180cm to idąc na koncert ze znajomymi to kup sobie taki gadżet.
Mi niedawno przyszedł z aliexpres i przetestowałem sobie ostatnio na koncercie Takohemingłeya ze znajomymi. Tutaj zdjęcie podglądowe, ja 177cm na plecach kolegi Grześka (182cm). W końcu widziałem koncert, kilka dziewczyn się do mnie tez uśmiechneło. Sam gadżet lekki w transporcie bardzo polecam. Może lekko niestabilny, raz czy dwa spadłem do tyłu ale znajomi się śmiali bo myśleli, że robię fikołka więc w sumie na plus.
Polecam ten gadżet. Nazwałem go karzełkonóg.

#logikaniebieskichpaskow #wzrost #heheszki #logikarozowychpaskow
r.....a - Jeśli masz tak jak ja mniej niż 180cm to idąc na koncert ze znajomymi to ku...

źródło: comment_7CIJevOdsdiHXZTE4mXCCTTQxTgAQIDh.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • 41
@rezyserzycia Można by utworzyć fundację i wysyłać wysokich hostów na imprezy. Ludzie dają kasę na różne charytatywne akcje więc powinien być jakiś profit.
  • Odpowiedz
Tutaj zdjęcie podglądowe, ja 177cm na plecach kolegi Grześka (182cm)


na zaprezentowanym foto mezczyzna ze wzrostem 185 cm ma na plecach innego mezczyzne ze wzrostem 175 cm

@Nadrill: Hmmmmmmmmmmmmmm
  • Odpowiedz
na zaprezentowanym foto mezczyzna ze wzrostem 185 cm ma na plecach innego mezczyzne ze wzrostem 175 cm


@Nadrill: bez sensu, jak postawić karła na karle, to dalej żaden nic nie będzie widział
Jak jestem bardzo wysoki (186 cm), to czy takie wielkie rozmiary też produkują, czy tylko na karłów 185?
  • Odpowiedz