Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siema lekarze z #medycyna i #mirkokoksy tez moga cos wiedziec. Jezeli na 90% mam ginekomastie, to lekarz powinien mi bez problemu dac skierowanie na zbadanie testosteronu, estradiolu (i nie wiem co jeszcze jest potrzebne)? czy #!$%@?ć to i robic prywatnie? Testosteron wolny czy wolny+całkowity?

Później operację z tego co czytałem i tak trzeba robić prywatnie, więc już te ~6k powoli odkładam. Który lekarz najlepszy i nie sciagnie fortuny (miejsce nie gra roli, moge dojechac wszedzie)?

#ginekomastia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania: myślę że ogarnięty rodzinny wysle cie na badanie hormoniw (tylko nie wszystkie moze zlecic bezplatnie, niektore moze endokrynolog) i skierowanie do endo. Ja na twoim miejscu zapisalabym sie do endo na nfz nawet jesli termin bedzie na za sto lat, bo w razie co to tez trzeba znalezc przyczyne, a nie zająć sie tylko skutkiem. A tak to porownasz sobie opinie, a może i uda się to tanszym kosztem ogarnąć.