Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki mam problem, dosyć poważny bym powiedział.
A mianowicie, mam zrobione stopniowanie na głowie i...fryzjer odkrył że mam braki we włosach z prawej strony głowy przy uchu i w tył. Nie wygląda to zbyt ciekawe bo taka dziura jest ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Na głowie jak mam ułożone włosy to też nic nie widać ale mam 3 dosyć spore dziury - braki we włosach. Jak zrobię zaczes w bok to nic nie widać ale jak umyję włosy to mam dziury. Naprawdę jest to dla mnie spory kompleks z tymi dziurami we włosach. Co zrobić? Mam dopiero 21 lat...
Stosuję szampon do włosów petal fresh aloe and citrus czyli naturalny bez chemii i sls.
Co radzicie? Są jakieś sposoby na porost włosów?
Mam cienkie i lekkie włosy. Brat natomiast twarde i gęste.
#wlosy #fryzjer #fryzura #rozowepaski #niebieskiepaski #medycyna

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania: Takich, które działają - nie ma. Na łysienie jest niby Loxon, albo jakieś ampułki od Vichy, ale nie wiem jak ze skutecznością, no i nie wiem, czy to w ogóle podchodzi pod łysienie. Idź do dermatologa, to Ci coś poradzi. Ale z tego co wiem, jedyna na serio skuteczna rzecz, to przeszczep włosów.
Moja rada - dermatolog + nie przejmować się. Jak na co dzień nie widać, to bądź spokojny.
@AnonimoweMirkoWyznania: profilaktycznie możesz używać wcierkę bursztynową Jantar lub olejek rycynowy. Jedno i drugie pomogło mi na ubytki w brwiach i rzęsach po zabiegu. Dodatkowo nie zaszkodzą herbaty albo suplementy z pokrzywą/skrzypem polnym. Jeśli jednak ubytki są coraz bardziej widoczne to gadam się z przedmówcą: dermatolog.