Wpis z mikrobloga

Pytanie do przegrywów.

Dzisiaj w komunikacji miejskiej widziałem chłopaczka 22-28 lat którego tag #przegryw nazwałby karakanem bo czubek łba kończył mu się tam gdzie mi ramiona zaczynają mniej więcej, sprawdziłem w domu miarką ile to jest i wychodzi że nasz koleszka miał 160-165cm nie za ładny, krzywy ryj i do tego był to taki mały mądrala, ekspert od wszystkiego, na pewno takich znacie, co wszystko wie, dużo gada #!$%@? wie o czym non stop i ogólnie mnie tacy wnerwiają ale do rzeczy - koleś jechał z laską swoją własną prywatną bo się trzymali za ręce i tak dalej. Laska może nie była top modelką, jego wzrostu mniej więcej, ładna tak sobie ale nie szpetna, obie nogi miała, sprawna, nie gruba, cycek się zgadzał. Mnie nie pociągała ale może z charakteru fajna xD

W każdym razie co przegrywy na to? Jakim cudem i jakim prawem ten koleszka ma dziewczynę kiedy tutaj na tagu jest całkiem spora grupa ludzi 180cm+ albo też kilku takich co się chwalą photofeelerem 80%+
Gdzie ta sprawiedliwość? Jak to się mogło stać według was?


#stulejacontent #tfwnogf #zwiazki #stuleja ##!$%@?
  • 32
  • Odpowiedz
bo się poznali przez znajomych


@KarPaKo: to się poznaj też przez znajomych, najpierw znajdź znajomych jak nie masz, ludzie przeprowadzają się na inny kontynent sami i jakoś znajdują i znajomych i laskę.

brak social skilla bo brzydka morda a jak brzydka morda to brak social skilla i tak to się ta karuzela kręci


@KarPaKo: kolo którego opisałem nie dość że był brzydki to miał 160-165cm
  • Odpowiedz
@MieszkoPierszy dziwnym trafem ani jedna moja koleżanka ani kolega nie ma nikogo wolnego wśród znajomych co innego jakbym był jakimś ciachem to na pewno byłaby okazja ale nie jestem więc muszę albo #!$%@?#$c pajacowac odstawiac jakiś szajs albo kłaść na to lache więc kładę
  • Odpowiedz