Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem idiotą, a wy mirki doceniajcie swoje różowe, szczególnie te które wyciągają was z gówna i pokazują wam lepszy świat.

Rozstałem się po 2-letnim związku z dziewczyną, która oświadczyła że kocha mojego kumpla. Pewnie od dawna coś ich łączyło ale tego nie zauważyłem. Ale ja nie o tym. Moje kolejne dni to był smutny czas, straciłem najlepszego przyjaciela i dziewczynę. Jakiś tydzień później na forum piłkarskim poznałem cudowną kobietę. Nie dość że była piękną blondynką to miała jeszcze piękniejszy charakter, była ciepła, rodzinna i wyrozumiała. Wychowywała się bez ojca więc niewątpliwie szukała kogoś, kto będzie dla niej opiekuńczy i czuły. Ja taki byłem, gdy się poznaliśmy od razu zapragnąłem się nią opiekować. Na początku się tylko kumplowaliśmy, ona miała obawy że zostanie pocieszeniem po poprzedniej ale ja chciałem czegoś więcej - w końcu nie codziennie spotyka się taką kobietę która jest zarówno przyjaciółką jak i drugą połówką. Udało mi się po jakimś czasie zdobyć jej zaufanie, dodatkowo podbudowałem jej samoocenę, którą miała zdecydowanie za niską po poprzednich rozczarowaniach w związkach. Pierwsze miesiące były piękne, nigdy w życiu nie latałem tyle nad ziemią, nawet nie wiedziałem że jedna osoba może sprawić tyle szczęścia. Zaprosiłem ją na wesele w mojej rodzinie, poznała moich rodziców, którzy od razu ją pokochali, rodzina była nią zauroczona i wiedziałem, że nie mogłem wybrać lepiej. Seksy z nią wyborne, lubiliśmy to samo, była bardzo namiętna i wiedziała jak na mnie zadziałać. Lecz po czasie odezwała się do mnie moja była i coś we mnie pękło. Zachowałem się jak dupek, zapragnąłem do niej wrócić i tak też zrobiłem. Niestety nie wyjaśniłem swojej obecnej powodu, po prostu z dnia na dzień zerwałem z nią kontakt. Oczywiście z byłą nie było tego czego chciałbym. Minęło ponad pół roku i dopiero doszło do mnie co straciłem. Nie mam odwagi się do niej odezwać bo nie wiem jak zareaguje, ale wiem, że przegląda czasami wykop i mam nadzieję, że to przeczyta i nadal jest tą samą uroczą dziewczyną, nadal tak samo się uśmiecha i nadal słodko się denerwuje kiedy jej ulubiona drużyna przegrywa. D.,obyś znalazła kogoś, kto w stu procentach Cię doceni i będzie na Ciebie zasługiwał. M.
#zwiazki #rozowepaski #rozowypasek #logikaniebieskichpaskow #seks #niebieskiepaski #feels #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Jestem idiotą, a wy mirki doceniajc...

źródło: comment_d0T8t2a8WJDV7RnnNhacsYVgIlNvWg5E.jpg

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania
- Jestem idiotą, a wy mirki doceniajcie swoje różowe
- Rozstałem się po 2-letnim związku z dziewczyną, która oświadczyła że kocha mojego kumpla.
przestalem czytac, beta detected.

powiedzialbym, ze bait, ale komu by sie chcialo pisac sciane tekstu zmyslonej historyjki
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeżeli nie baitujesz to jestes skonczonym kretynem. Dziewczyna, poszła do kumpla a Ty do niej wróciłes mając przy sobie zajebista kobiete. Czasami #!$%@? nie rozumiem postepowania niektorych ludzi. Mam nadzieje, ze tyle błędów co popełniłeś za jednym razem czegoś Cie nauczyc w dalszym życiu. Mimo wszystko źle Ci nie życzę, z farcikiem na przyszłość
  • Odpowiedz
Nie dość że była piękną blondynką to miała jeszcze piękniejszy charakter, była ciepła, rodzinna i wyrozumiała. nie codziennie spotyka się taką kobietę która jest zarówno przyjaciółką jak i drugą połówką. nigdy w życiu nie latałem tyle nad ziemią, nawet nie wiedziałem że jedna osoba może sprawić tyle szczęścia. poznała moich rodziców, którzy od razu ją pokochali, rodzina była nią zauroczona i wiedziałem, że nie mogłem wybrać lepiej. Seksy z nią wyborne, lubiliśmy
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Pomijając już to, co napisali wyżej, jak możesz pisać o tym, jak zachowywała się w łóżku i wstawiać tutaj zdjęcie, na podstawie którego KTOŚ MOŻE JĄ ROZPOZNAĆ?!! Był tu już taki jeden, który opisał intymne szczegóły z życia intymnego z dziewczyną, a później wstawił tutaj jej zdjęcie. Ta historia nie skończyła się dobrze i radzę Ci napisać do moderacji, żeby usunęli ten post, bo swoją skrajną głupotą narobisz biednej
  • Odpowiedz