Wpis z mikrobloga

  • 1811
#mirko #pomocy

Miesiąc temu jeden #sebix przywłaszczył sobie mój telefon. Policja oczywiście umorzyła postępowanie (złożyłem zażalenie do sądu). Jestem w posiadaniu jego zdjęć oraz za dzień, dwa będę miał film z monitoringu.
Potrzebuję Waszej pomocy (oprócz wejścia w gorące) w znalezieniu kolesia #csiwykop
Mój pomysł jest taki:
Strona na FB ze zdjęciami i filmem oraz kontaktem do mnie.
Strona typu www.oddajtelefon.pl z info jak na FB.
Funduje 500zl nagrody dla osoby która przyczyni się do znalezienia sebixa.

Funduje beczkę piwa w #krakow na #krakowskiewykopparty dla mireczkow które pomogą mi w całości, bo ja kompletnie nie ogarniam zakładania domen, serwerow itp.

Szczególnie potrzebuje pomocy w stworzeniu strony oraz wycięcia ryja kolesia z filmu (mam zdjęcie z kopii akt sprawy).

Rozważam wydrukowanie i rozwieszenie na ogłoszeń na slupach ogłoszeniowych.

Macie jakieś protipy jak jeszcze można go dojechać?

Założyć jakiś tag na to?

Poniżej zdjęcie pana sebixa.

#policja
#prawo
#informatyka
Korba112 - #mirko #pomocy

Miesiąc temu jeden #sebix przywłaszczył sobie mój telefon....

źródło: comment_IwlUlpLgwg1SAu3IkR3gkn83ZVxSAe3S.jpg

Pobierz
  • 92
  • Odpowiedz
@Akwinata: Wali mnie to, czy to Rosja, Kolumbia, czy Mozambik.

Dla mnie nienormalne jest to, że w biały dzień na bezczela mogą ci #!$%@?ć twoją własność, a opłacane z podatków uczciwych obywateli służby mają to w dupie. Pracujesz uczciwie, państwo zagrania sporą część twojego wynagrodzenia w podatkach, a potem służby utrzymywane z tych pieniędzy walą w #!$%@?. W tym samym czasie patus ukradnie telefon, nie zapłaci od tego grosza podatku (to
  • Odpowiedz
@bolo1:

I właśnie dlatego rozwiązaniem problemu drobnych kradzieży jest wprowadzenie krwawego zamordyzmu i mordowanie niewinnych matek?

Zawsze w takiej sytuacji będziemy mieli do czynienia z konfliktem wartości, ale tworzenie dawanie służbom nie wiadomo jakich uprawień nie jest rozwiązaniem problemu, tak długo jak są to tylko ludzie. Zabójstwo spowodowane nadużyciem policji spotka się z jeszcze gorszą reakcja emocjonalną i chęcią odwetu niż zagarnięcie telefonu.

Wątpię czy jeżeli resorty siłowe będą mogły stosować
  • Odpowiedz
@Akwinata: Tak, krwawy zamordyzm powinien być. Wobec kryminalistów. Jak jest strzelanina z jakąś mafią (w Polsce akurat wyjątkowa rzadkość, w USA codzienność), to policja ma być "bezkrwawa"? Bez jaj. Uczciwi obywatele powinni być przyjmowani z kwiatami i pełnym szacunkiem. Odróżnianie patusa od normalnego wcale nie jest niemożliwe, tylko powszechne jest rżnięcie głupa i teksty w stylu "a co jakby ciebie tak potraktowali".

Matki bandziorów nie są takie "niewinne" i trzeba nałożyć
  • Odpowiedz
@Korba112 dobrze byłoby jakbyś mógł wrzucić zdjęcie niedrukowane, bo po otworzeniu załącznika z Twojego posta, nic nie widać. Napisz jeszcze w jakich okolicach Krakowa to się stało? Może to jakiś osiedlowy patus-lokals i nie poszedł za daleko od miejsca zdarzenia
  • Odpowiedz
@bolo1:

Tak, krwawy zamordyzm powinien być. Wobec kryminalistów. Jak jest strzelanina z jakąś mafią (w Polsce akurat wyjątkowa rzadkość, w USA codzienność), to policja ma być "bezkrwawa"? Bez jaj. Uczciwi obywatele powinni być przyjmowani z kwiatami i pełnym szacunkiem. Odróżnianie patusa od normalnego wcale nie jest niemożliwe, tylko powszechne jest rżnięcie głupa i teksty w stylu "a co jakby ciebie tak potraktowali".

Pisaliśmy o kradzieży telefonu a nie o wymianie ognia
  • Odpowiedz