Wpis z mikrobloga

  • 1811
#mirko #pomocy

Miesiąc temu jeden #sebix przywłaszczył sobie mój telefon. Policja oczywiście umorzyła postępowanie (złożyłem zażalenie do sądu). Jestem w posiadaniu jego zdjęć oraz za dzień, dwa będę miał film z monitoringu.
Potrzebuję Waszej pomocy (oprócz wejścia w gorące) w znalezieniu kolesia #csiwykop
Mój pomysł jest taki:
Strona na FB ze zdjęciami i filmem oraz kontaktem do mnie.
Strona typu www.oddajtelefon.pl z info jak na FB.
Funduje 500zl nagrody dla osoby która przyczyni się do znalezienia sebixa.

Funduje beczkę piwa w #krakow na #krakowskiewykopparty dla mireczkow które pomogą mi w całości, bo ja kompletnie nie ogarniam zakładania domen, serwerow itp.

Szczególnie potrzebuje pomocy w stworzeniu strony oraz wycięcia ryja kolesia z filmu (mam zdjęcie z kopii akt sprawy).

Rozważam wydrukowanie i rozwieszenie na ogłoszeń na slupach ogłoszeniowych.

Macie jakieś protipy jak jeszcze można go dojechać?

Założyć jakiś tag na to?

Poniżej zdjęcie pana sebixa.

#policja
#prawo
#informatyka
Korba112 - #mirko #pomocy

Miesiąc temu jeden #sebix przywłaszczył sobie mój telefon....

źródło: comment_IwlUlpLgwg1SAu3IkR3gkn83ZVxSAe3S.jpg

Pobierz
  • 92
  • Odpowiedz
@Korba112: W jaki sposób ukradł Ci ten telefon? Podszedł i kazał oddać a Ty po prostu oddałeś? Ja miałem jakiś czas temu podobną sytuację. Podbija do mnie dwóch typków i z tekstem że mają do mnie sprawę. Nagle jeden wyskakuje z tekstem żebym oddał im telefon. Popatrzyłem z konsternacją a potem wybuchnąłem śmiechem. Udali że to był żart i dali sobie spokój ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Max_Rockatansky: ale OP nie ukrywa że chodzi o zatarg osobisty i dojechanie sebixa dla własnej satysfakcji. Tutaj nawet mówi o tym wprost:

ale ja mam w dupie telefon. Kupiłem sobie taki sam na drugi dzień. Sebixa chcę znaleźć i postawić przed sądem.

Cała ta akcja będzie mnie kosztować więcej niż wart był ten telefon.

Właściwie gdyby ktoś okradł mi chatę albo np #!$%@?ł radio z auta to też chciałbym go dopaść
  • Odpowiedz
@Louis_Litt: Słyszysz że gdzieś dzwonią, ale nie wiesz w którym kościele XD Tak, było coś takiego, złodziej pozwał za publikacje jego wizerunku, ale nie pojawił się na rozprawie sądowej XD .... no bo bagiety też tam czekały... na niego XD
  • Odpowiedz
@Korba112: Miałeś włączone lokalizowanie przez Google? Jak tak to możesz zobaczyć w Gmailu. Xiaomi też ma własną opcje lokalizowania telefonu.

Najlepszą opcje ma Apple na Mac i iOS, że można ze sprzętu zrobić cegłę.
  • Odpowiedz
Policja oczywiście umorzyła postępowanie


@Korba112: Szacunek dla polskich psów- czy w ogóle będzie coś takiego? Czy pały/bagiety/psy będą kiedykolwiek porównywalne do zachodnich odpowiedników, czy na zawsze zostaną wywyższającymi się sadystami i/lub kretynami łasymi na kasę? (°°
  • Odpowiedz
Policja oczywiście umorzyła postępowanie


@Korba112: Imiona i nazwiska policjantów? Podaj koniecznie. Ewentualnie ich przełożonych, którzy dają im takie wytyczne.
Powinni stracić pracę.
  • Odpowiedz
@Korba112: W normalnym kraju sprawa wygląda tak:
1. Policja przesł#!$%@? patusów, które mogły coś mieć wspólnego ze sprawą (zawsze są jacyś "znani policji" w okolicy")
2. Jeżeli przesłuchanie nie daje efektów, wzywa się matki patusów, torturuje się je i gwałci na ich oczach
3. Zmusza się patusa do seksu z jego matką (w przypadku odmowy - poderżnięcie jej gardła na jego oczach)
4. Sprawca szybciutko się znajduje
5. Przesłuchanie sprawcy w
  • Odpowiedz
@bolo1:

W normalnym kraju sprawa wygląda tak

Jeżeli przesłuchanie nie daje efektów, wzywa się matki patusów, torturuje się je i gwałci na ich oczach

No jasne, bolszewicka Rosja i jakaś inna Kolumbia to normalny kraj xDDDD
  • Odpowiedz