Wpis z mikrobloga

Wole jak jest za zimno, niz za goraco.
Jak jest Ci za zimno to sie ubierzesz cieplej i git
A jak za goraco? Za bieganie w gaciach po miescie mozna beknac, mozesz nosic ze soba dwa baniaki wody, zeby sie oblewac co chwile. Pocisz sie, wieczne slonce w oczy a ludzie w tramwajach smierdza.
#zalesie ##!$%@? ##!$%@?
  • 103
  • Odpowiedz
@DonPablito: Jestem szczupły (może aż za bardzo) w miarę wysportowany (teraz tenis, kiedyś dużo biegałem) i niezależnie od tych czynników pociłem i pocę się jak świnia w takich, a nawet niższych temperaturach. To kwestia genów, cecha organizmu, a nie wyznacznik bycia ulańcem.
  • Odpowiedz
@sproquette XDDD, ubieram kurtkę, dresy i idę, ale śmiecie potrafię wrzucać w krótkich spodenkach nawet przy ujemnych temperaturach może jestem bardziej przystosowany do zimy ( ͡º ͜ʖ͡º)

  • Odpowiedz
Ale jak jest się grubym to nie oznacza, że się też śmierdzi, wystarczy dbać o higienę, jak normalny człowiek, jakieś blokery i smród nie straszny.


@Nidor: nasz zapach zależy od tego co jemy. Im bardziej śmieciowe jedzenie i większe niedobory minerałów tym gorszy zapach potu zwykle. I to chyba nawet bardziej stąd jest zły zapach, a nie z samej wagi.

: Jak ubierzesz się zimą tak, żeby nie było ci
  • Odpowiedz
@Rachey


Ba, sporo azjatyckich narodów nie ma w ogóle genu odpowiedzialnego za nieprzyjemny zapach potu

Skąd takie rewelacje wziąłeś? Wymyśliłeś to? Bo pot sam w sobie nie ma żadnego zapachu - odpowiadają za to bakterie obecne na skórze. A że azjaci są generalnie mniej owłosieni to te bakterie nie mają takich warunków do rozwoju jak pod pachami innych ras.
  • Odpowiedz