Wpis z mikrobloga

@kkk240: I pewnie jest za to sowicie wynagradzany. Chodzilo mi o zwyklych Kowalskich na silowni, ktorzy po 3-4 cyklach waza po 120 i w mojej ocenie sa inwalidami.
  • Odpowiedz
@eliblue: Ale skąd wiesz czy Ci zwykli Kowalscy po 3-4 cyklach co ważą po 120kg nie jeżdżą na jakieś zawody itp :)? Ja osobiście nie znam żadnego takiego d--------o typa który byłby d------y tak tylko dla zabawy... Wszyscy robią coś związanego z tym że muszą być d------i :D
  • Odpowiedz
Ale skąd wiesz czy Ci zwykli Kowalscy po 3-4 cyklach co ważą po 120kg nie jeżdżą na jakieś zawody itp :)


@kkk240: Bo ich znam. Na jakie zawody, strongmanow? Przeciez ten sport uprawia promil ludzi. Sadze jednak, ze tutaj zastosowanie ma logika, jestem duzy, bój sie mnie, ale to juz nie dziala. Dzis bardzo spopularyzowane sa roznego rodzaju sztuki walki (m.in. dzieki KSW) stad bycie przesadnie duzym wzbudza we mnie
  • Odpowiedz
@eliblue: Widzisz przyjacielu, taki z Ciebie znawca sportów, a przedewszystkim sztuk walki, ale... 10kg robi kosmiczną różnicę, a 80kg vs 120kg tak jak pisałeś to jest niemożliwe, niemożliwe dla tego ważącego 80kg, no chyba, że jest MISTRZEM SZTUK WALKI vs TYP KTÓRY NIC NIE UMIE. Przy dużej masie wystarczy 'coś tam umieć' i mniejszy gość raczej nic Ci nie zrobi, no chyba, że dobrze trafi, to nie jest MMA, jak
  • Odpowiedz