Wpis z mikrobloga

Biega z jebitnymi ciężarami jest wysportowany i pewnie naklupałby ci po tej zazdrosnej bordowej buźce. Te purkanie się wychudzonych leszczy o to że ktoś jest przypakowany jest już nudne.


@Tomasztom: Widze, ze twoja wiedza o sportach walki konczy sie na komputerowym ekranie wykopu. Przykladow sa setki, na polskim poletku, gdy "napakowany" Pudzian walczyl z nienapakowanym i duzu lzejszym Silva. Po minucie walki wyzionalby ducha po czym zostal zmasakrowany. Pierwsza jego decyzja
@eliblue: daruj sobie te wypociny. Najpierw besztasz typów od inwalidów bo mają większą masę mięśniową od ciebie, a później #!$%@? coś o sportach walki o których nikt nawet nie wspomniał. Jeżeli dla ciebie wyznacznikiem "sportu" jest bijatyka to nie wiem co uprawiają piłkarze, pływacy,sztangiści, strongmani,biegacze,oraz kolarze i siatkarze.
Jak cię bardzo to interesuje to Uprawiam wyciskanie ciężarów pod trójbój.
Uczęszczam na siłownię wraz z moją kobietą, mam pojęcie o sporcie i
Twoje bordo to idealny argument okazujący ubytek umysłowy którym zostałeś dotknięty


@Tomasztom: Dlaczego chcesz wszystko sprowadzac do swojego marnego poziomu i oceniac przez pryzmat swojej osoby i kompleksow?

Gdy nauczysz sie juz czytac ze zrozumieniem dostrzezesz, ze pisalem o aspekcie sztuk walki w kontekscie bycia "wielkim".

Uczęszczam na siłownię wraz z moją kobietą, mam pojęcie o sporcie i nie mam bordo.


Powyzsze najlepiej podsumowujesz sam: "ubytek umysłowy którym zostałeś dotknięty"

Jeżeli
@Tomasztom: Ja w przecwienstwie do ciebie nie chcialem nikogo obrazac, a stwierdzic ponury fakt. Nazywasz leszczami ludzi tylko dlatego, ze waza mniej od innych, nie zwazajac, ze dostaliby oklep od kazdego z nich, bo niestety przerosnieci inwalidzi nie zdazyliby nawet uniesc reki. Masz naprawde plytku umysl, jesli sadzisz, ze to ilosc cm w bicepsie wazy na konfrontacji bezposredniej. Ale ja nie o tym. Wspolczesna kulturystyka to bardzo czesto inwalidztwo co stwierdza
eliblue - @Tomasztom: Ja w przecwienstwie do ciebie nie chcialem nikogo obrazac, a st...

źródło: comment_eMMPMeBevneXqi3WNWjDcxfC7qkUIgeW.jpg

Pobierz
@eliblue: Ale sam obrażasz ludzi nazywając ich inwalidami... przecież każdy może być jaki chce i wyglądać jak chce więc sam też nie obrażaj bo to nie tylko Twoja opinia ale też obraza dla innych :)
przecież każdy może być jaki chce i


@kkk240: Oczywiscie masz racje, chcialem tylko poznac motywacje takich ludzi. Po prostu ciekawosc. W latach 90 taka motywacja byla chec respektu - skora, lysa glowa i 120 kg bylo synonimem bycia silnym i informacja dla innych - uwazaj, bo mozesz dostac ode mnie psztyczka w nos i taka tez byla motywacja tych ludzi. Dzis byle 80 kg gosc majacy nawet minimalna stycznosc ze sztuakmi
ten po lewej jest zawodowy strong manem. Biega z jebitnymi ciężarami jest wysportowany


@eliblue: Wydaje mi się że kolega wyżej odpowiedział jaką miał motywacje :) Pewnie bycie jak Pudzianowski czy inny StrongMan