Wpis z mikrobloga

Nie pamiętam kto polecał serwis Armed Bike przy ul. Puławskiej 496 w Warszawie, ale ja odradzam. Odstawiłem do nich motocykl (kontrola płynu hamulcowego i filtru powietrza, wymiana oleju, wyczyszczenie i nasmarowanie napędu - większość z tej listy robię z reguły sam, ale nie chciało mi się demontować baku). Przy okazji oddali (po uprzednim kontakcie ze mną - tutaj plus, że nie robią niczego bez ustaleń z właścicielem) tylną felgę do prostowania, bo gdzieś ją pogiąłem. Po odbiorze motocykla okazało się, że:
1) Wlali ~2.5l oleju, zamiast książkowych 1.8l: https://www.manualslib.com/manual/1317611/Kawasaki-Er-6n.html?page=98#manual - musiałem sam odciągać nadmiar, bo zorientowałem się dopiero w domu.
2) Nie założyli opasek zaciskowych na wężyki paliwowe (zostawili zsunięte, poprawiłem za nich).
3) I to co przelało czarę goryczy: wczoraj podczas jazdy (~100km od wyjazdu z serwisu) odkręcił mi się tylny zacisk hamulcowy :/ Jedna śruba poszła w #!$%@?, druga na całe szczęście nie zdążyła, więc skończyło się tylko chwilową utratą tylnego hamulca. Jakoś dotoczyłem się do sklepu ze śrubami i dokupiłem na szybko cokolwiek.

I teraz pytanie: gdzie w #warszawa dostanę od ręki utwardzane (10.9) śruby imbusowe M8x20mm?
#motocykle
  • 9