Wpis z mikrobloga

@Bizancjum: oj nawet mi nie mow... bylam u siostry na sniadaniu wielkanocnym i cos mowila, zebym wpadla nastepnego dnia to dziewczynki (1,5roku i 3lata) mnie woda zleja i beda mialy radoche. no i dogadujemy godzine itd. i cos sie temat pojawia, ze kase dac za oblanie. k---a dzieciakom 3 lata i poltora roku! i nie jestem skapa bo chrzesnicy to bym caly majatek oddala, ale zeby tak dzieci od malego
  • Odpowiedz
@MangoZjem Co to kurna jest "lejos" xd? Jakis dodatek do śmigusa dyngusa? Jaki region Polski?

U mnie w rodzinie nigdy nie bylo kosy czy fermentu o pieniądze, każdy zawsze trakował się fair i mimo że czasem ktoś popełnił faux pas to grubszych inb nie było.
  • Odpowiedz
@arkan997: pochodze z lubelszczyzny i nie tylko ja dostawalam kase wsrod znajomych od roznych ciotek itd ale to w wieku 7-15 lat ;p od kiedy to nie wiem ale na pewni odkad pmietam
  • Odpowiedz
fartuch roboczy


@antros: no, nie bardzo, bo fartuch zgodnie z sjp jest zawsze przewiązywany w pasie. Tak, wiem, że podomka wzięła się od konkursu Przekroju na zamiennik niemieckiego szlafrok, ale od parudziesięciu lat wszyscy mówią podomka na picrel OP-a, zatem kwestia czasu.
  • Odpowiedz