Wpis z mikrobloga

Cześć :) chciałbym kupić hulajnogę xiaomi lub inne elektryczny pojazd do 2-3k. Fajnie, gdyby zasięg był 20-40km, w miarę szybko się ładował i nie rozpadł się w rękach. Hulajnoga xiaomi jest chyba najlepszym wyborem póki co w cena/jakość, ale jeśli trafi się coś innego (rower czy coś) to też chętnie bym sprawdził. Do samej hulajnogi mam kilka pytań:
-Jaki ma zasięg przed modami/po modach(odblokowanie prędkości i startu) dla osoby ok. 85kg?
-Jakie opony warto dokupić i ile kosztują?
-Czy spadek pojemności ogniw jest spory? Da się je w razie czego wymienić?
-Da się tą hulajnogę jakoś bezpiecznie przypinać ulockiem w razie czego?
-Gdzie warto kupić ją z FV, jakąś ogarniętą gwarancją mimo brania na FV i w niezłej cenie?

Z góry dzięki za odpowiedzi ^^
#xiaomi #m365 #pojazdyelektryczne
  • 20
@xDrope

1. 15km w Eco ponad 20km, wszystko zależy od ilości wzniesień
2. Odradzalbym pełne, mogą być za duże drgania i potem będziesz żałować. Lepiej zostawić oryginalne i zaopatrzyć się w lepsze dętki, slime i talk.
3. Ponad 1000km, nie widzę
4. Tak
5. Powodzenia jeśli chcesz czarna bo nie ma, z białą nawet są problemy ( ͡º ͜ʖ͡º)
@grembi: będę obserwował ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Andczej: damn, trochę mało tego zasięgu ;_;. Jeśli pełne to drgania to które są polecane? Widziałem jakieś continentale, ale wolę dopytać bardziej doświadczonych + jakieś narzędzia do wymiany ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Co do czarnej podobno mihome ma mieć jakąś dostawę, więc postaram się zgarnąć D:. A spośród wybranych modów któryś polecasz właśnie z podbiciem
@xDrope
Jeśli będziesz się mocno odpychać przy starcie, pilnować ciśnienia w oponach i jeździć po równym to zrobisz nawet 25-30km w Eco.

Z opon mogę polecić te z GB z zestawu z detkami za 14,99$. Potem podlinkuje.
Do wymiany przydadzą się łyżki do opon plastikowe.

Jak chcesz większą prędkość i łatwość startu to rezygnujesz z zasięgu. Ja nie korzystam z modów.
Hah kupienie tej hulajki w PL graniczy z cudem...tak więc w zasadzie do zimy nie ma opcji aby ją kupic. A i to jest bez sensu bo zapewne wyjdzie nowy model:)