Wpis z mikrobloga

https://www.wykop.pl/link/4309515/bij-dzieci-coraz-mocniej-gdy-klapsy-juz-nie-wystarczaja/

A na wykopie patola nadal uważa, że bicie dzieci to świetny środek wychowawczy. Przepraszam, nie bicie, klapsy klapsiki klapsunie.

Klaps to nie p-----c i tyle w temacie.

Nie jeden raz od rodziców dostałem klapsa i jakoś nie przypominam sobie żeby mnie to rozsierdzało - wręcz przeciwnie, pomagało się opamiętać.

Klaps to nie p-----------e!

ja jestem raczej za rozsądnym podejściem- jeśli gówniak nie rozumie co się do niego mówi, a zwykłe kary ma w dupie - to trudno, trzeba sięgnąć po ostateczną rzecz - karę cielesną.

Nie, nie popieram pastwienia się i znęcania, ale jak nic innego nie daje rady to niestety to jedyna droga.


Z kim ja tu siedzę.

#neuropa #4konserwy
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Niss Fajnie, tylko autorka nie ma pojęcia, o czym bredzi.

W tekście zamieszczonym na stronie poradni nie było ani słowa aprobaty dla kar cielesnych, były po prostu one opisane, mało tego, był a wzmianka o szkodliwości kar cielesnych. Na dowód mam pic rel, porady mam pobrane.

Niejaki Kamil Nowak z foliarskiego blogu rodzicielskiego blogojciec.pl po prostu nie zrozumiał tekstu i zrobił gównoburzę, a reszta bezmyślnie powtarza.

Na miejscu autorki broszury wysmażyłbym
S.....x - @Niss Fajnie, tylko autorka nie ma pojęcia, o czym bredzi. 

W tekście zami...

źródło: comment_IrnWYULjxdFLUikpHn86y6KSegvK7zuH.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@abcbacbabcabc: Co za k---a bajeczki xD Po pierwsze dziecko czułoby się upokorzone, gdyby dostało lanie w obecności równych sobie osób, swoich kolegów/koleżanek - i to dlatego, że zostałoby przez nie wyśmiane.

Po drugie, chcesz żebyśmy uwierzyli, że p---------ś ojcu z liścia, a ten się nagle popłakał, przytulił cię i już nigdy więcej nie uderzył, a ty byłeś najlepszym dzieckiem na świecie? xD

I wykopki to jeszcze k---a plusują, ja p------ę
  • Odpowiedz
Wiadomo, że fake, bo każdy normalny ojciec za takie coś złamałby ci rękę przez krzesło.


@Bethesda_sucks: xD Fajnie miałeś w domu.

Co za k---a bajeczki xD Po pierwsze dziecko czułoby się upokorzone, gdyby dostało lanie w obecności równych sobie osób, swoich kolegów/koleżanek - i to dlatego, że zostałoby przez nie
  • Odpowiedz
@Niss: niech mi założą niebieską kartę bo narzeczoną wczoraj pobiłem jak stała w samej koszuli przy kuchence.
A potem jeszcze kilka razy w łóżku.
  • Odpowiedz