Wpis z mikrobloga

Jestem nikim dla swojej partnerki. Kazdy jest lepszy i wiecej robi pozytecznego dla swiata. To codzienne dołowanie jest okropne. Nawet kolezanka wiecej znaczy ode mnie. Ja jestem ten glupi i na niczym sie nie znam. Jesli cos opowiadam cokolwiek to "mam swoje teorie" inni zas nawet jak potwierdzą moje słowa to mają racje.
#zwiazki #przegryw #stulejacontent #logikarozowychpaskow
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lubielizacosy No wolę wierzyć, że to zwykła zarzutka, bo aż nie wierze.

Jeśli nie to otrzasnij się chłopie i uciekaj jak najdalej, zanim to "ona jest dla mnie za dobra" ewoluuje w coś jeszcze gorszego... Porzuć jakieś zasrane "romantyczne" ideały, świat tak nie działa. Cierpieć z miłości to se mógł fikcyjby Werter, żeby potem książką móc męczyć dzieciaki.
  • Odpowiedz
@lubielizacosy: Twoja 'kobieta' to przykład trepa umysłowego, do którego nie dotrą żadne argumenty i dowody na ich debilizm. Tacy później zostają płaskoziemcami albo antyszczepionkowcami. Wierz mi, że samotność jest lepsza od kogoś kto dla własnej przyjemności niszczy Twoją samoocenę, po to byś bał się zerwać i po to żeby miała nad Tobą władzę aż jej się nie znudzisz do reszty. Ja Cię szanuję, bo na Twoim miejscu dawno bym sprzedała
  • Odpowiedz
  • 2
@lubielizacosy Tylko nie wpadaj od razu w następny związek, bo istnieje duże prawdopodobieństwo, że będzie powtórka z rozrywki. Zastanów się co sprawia, że tkwisz w takim związku, mimo świadomości co się dzieje.

Twoje relacje z rodzicami i te między nimi. Te z dzieciństwa i czasu terazniejszego. To jest dobry trop.
  • Odpowiedz