Wpis z mikrobloga

Mireczki z #warszawa - szukam pracy, takiej dorywczej, ale może udałoby się nawiązać dłuższą współpracę.

Otóż zakończyłem współpracę z moim poprzednim pracodawcą i już znalazłem nową pracę, lecz start dopiero od przyszłego miesiąca. A, że nie lubię siedzieć bezczynnie, poszukuję jakiejś dodatkowej pracy do czerwca.
Może wy, bądź ktoś z waszych znajomych potrzebuje pracownika?

Trochę o mnie:
Dotychczas imałem się różnych zajęć, od młodości mam do czynienie z e commerence, sprzedażą internetową itp.
Od 14 roku życia działałem dużo w tym temacie.

Jak większość młodych mężczyzn miałem do czynienia również z Gastro - kelner.

Pracowałem również w wielu innych miejscach, lecz według mnie ich opisywanie tutaj jest zbędne.

Lubię poznawać nowe rzeczy, więc jeśli potrzebujesz kogoś z innej bajki, to również możesz się odezwać. Może akurat jestem osobą której szukasz?

Jeśli ktoś będzie mocno zainteresowany, to mogę przesłać moje CV. :)
#praca
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Revival: to jest wykop a nie strona z pracą a twoje doświadczenie to pies ma lepsze, tu prędzej napiszą ci czy się ruchasz niż coś ci zaproponują. Ja ci powiem idź na Woronicza do MZA powiedz że chcesz zostać kierowcą ale nie masz kasy i czy nie zrobią ci kursu oni się zgodzą i po kilku miechach będziesz zarabiał prawie 3700 na łapę w miejskiej spółce to tak jak Państwowa
  • Odpowiedz
@AleksanderRoz: Mam 21, w swoim życiu prowadziłem kilka sklepików online, pracowałem w kilku zawodach, mocno zaangażowałem się w wolontariat, gdzie na wstępnej rekrutacji zaproponowano mi od razu wyższe stanowisko, a po pół roku zostałem przerzucony na kolejny stopień struktur - Koordynatora regionalnego, gdzie odpowiadałem za około 84-87 osób. ( Nabyłem tam multum kompetencji na wielu płaszczyznach). Doświadczenie mam nie największe, ale dużo w życiu robiłem.

Nie zbyt interesuje mnie MZA
  • Odpowiedz