Wpis z mikrobloga

Żydzi chcą od nas pieniędzy za coś co zostało zniszczone i zagrabione przez Niemców, jednocześnie oskarżając o współudział w holokauście, a muzułmanie to głównie radykaliści i fanatycy, którzy chcieliby zrobić teokracje wszędzie gdzie się da i do tego terroryści i gwałciciele. A katolicy to jedyna słuszna wiara w jedynego prawdziwego boga z jedynymi słusznymi ideami. Ciekawe kiedy i za co weźmiemy na celownik hinduistów, buddystów, zaratusztrianiztów i innych wyznawców nieumarłych religii.
Żydzi czy Izrael? Pieniędzy czy terenów których są spadkobiercami?


@VCO1: nie wiem. Może jednego i drugiego. Zależy indywidualnie od sprawy, które chyba są zakładane przez stowarzyszenia żydowskie. Sprawa faktycznie dyskusyjna i delikatna i lepiej tu nie generalizować.
Dlaczego na wykopie jest taka niechęć do muzułmanów i żydów


@VodkaDestroyer: Do żydów, nie jako osób wyznających judaizm, tylko obywateli Izraela i nie do muzułmanów, tylko do arabów, jako mieszkańców Bliskiego Wschodu.
linkowałem do mojego wcześniejszego komentarza w którym tłumacze ze KK też chce moje pieniądze i je nawet dostaje, także posunęli się o krok dalej niż żydzi.


@VodkaDestroyer: tylko gosciu ty zyjesz w katolickim kraju xD

daj znac jak KK bedzie chcial kase od arabi saudyjskiej wtedy porozmawiamy
o widzisz, bo w teorii Polska jest świecka. Ale cieszę się ze przyznajesz ze jest katolicka. Wytykam hipokryzje. Żydzi chcą kasę - źle. Wspomnisz ze KK bierze kasę? Gimboateizm!!!!


@VodkaDestroyer: dalej nie czaje o co ci chodzi. wyprowadź się do arabii saudyjskiej i spytaj sie na arabskim wykopie to samo. dostaniesz kamieniamy w głowę zakopany od szyji w dół.

w polsce mamy katolicyzm i ludzie sa przeciwni żądaniom żydów i średniowczej
@KwadratowyPomidor2:

tylko gosciu ty zyjesz w katolickim kraju xD

w teorii i w praktyce Polska jest świecka


No, pięknie się zaorałeś, pięknie xDDDDD

Nie jestem pewny czy trolujesz czy serio masz elementarne braki w logice, ale w obu wypadkach nie widzę sensu w kontynuowaniu rozmowy z tobą. Elo.