Wpis z mikrobloga

siemanko @daniel-zwierzynski , słuchaj stary wiem że ci ciężko, dziewczyna właśnie nazwała cię cwelem (tak wiem, to na pewno nie było miłe zwłaszcza dla tak uczuciowej osoby jaką jesteś). Wiem jak to jest, dookoła wszyscy namawiają cię do zmiany kobiety ale czy oni do cholery wiedzą jak ciężko znaleźć jest kogoś nowego ? No własnie dana, nie wiedzą, ale, od czego masz wiernych wykopowych kumpli ?

Specjalizuję się w relacjach damsko-męskich, pomagam ludziom poznawać swoje drugie połówki i jako że jestem twoim wiernym fanem i bardzo chciałbym ci pomóc ponieważ widzę jak się męczysz w obecnym toksycznym związku, postanowiłem że słowa zamienię w czyny, tyle zrobiłeś dla nas widzów, chyba czas się odwdzięczyć :)

Założyłem ci profil na portalu randkowym, obecnię prowadzę konwersację z 9 kobietami, wszystkie są bardzo atrakcyjne, dużo bardziej od agnieszki, nawet nie wiesz ile kobiet chciałoby poznać cię bliżej i zaangażować się w związek, mało tego, wszystkie 9/9 są zafascynowane pracą youtubera i tego jak wiele subów udało ci się zgromadzić, agnieszki raczej chyba to nie interesowało prawda ? No właśnie dana, w związku najważniejsze jest wsparcie i wzajemne uzupełnianie się skoro obecna kobieta nie pomaga ci w realizowaniu twoich obecnych pasji NO TO BÓJ SIĘ BOGA - NIECH ODEJDZIE I POZWOLI CI ŻYĆ !!!

chcesz znać więcej szczegółów ? odezwij się w komentarzu, wszystko ci wytłumaczę, to twój szczęśliwy dzień :) pozdro dana i dzięki że jesteś i dostarczasz nam tyle rozrywki

https://ibb.co/gRTKLd

#danielmagical #patostreamy
  • 13
@yinyang: ale z tymi zdaniami złożonymi to się zesrałeś, serio ci mówię.

Założyłem ci profil na portalu randkowym, obecnię prowadzę konwersację z 9 kobietami, wszystkie są bardzo atrakcyjne, dużo bardziej od agnieszki, nawet nie wiesz ile kobiet chciałoby poznać cię bliżej i zaangażować się w związek, mało tego, wszystkie 9/9 są zafascynowane pracą youtubera i tego jak wiele subów udało ci się zgromadzić, agnieszki raczej chyba to nie interesowało prawda ?
@deer_deer: myślę że w konwersacji z naszym idolem tego typu pauzy są wskazane, tak żeby jego mózg mógł przyswajać informacje partiami, czepiasz się poza tym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@yinyang: jeśli chodzi o partie, o których wspominasz, to faktycznie są dla niego wskazane. Niemniej jednak nie w tej formie - najlepiej zakańczać je kropkami.
Idiota pokroju Dany czytając zdanie wielokrotnie złożone nie pamięta już początku. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bez urazy mirku :)