Wpis z mikrobloga

Od 20lat zmagałem się z atopowym zapalaniem skóry.. Objawiało się to tym, że na zgięciach łokciowych miałem zamiany skórne, które codziennie okropnie swędziały(mam alergię na kurz i roztocza, która to zaostrza) Musiałem co jakiś czas smarować maścią sterydową, żeby to zniwelować i tak cały czas od dziecka.. Lekarze przepisywali tylko to + czasem jakieś tabletki, które wcale nie były tanie. W 3dni wyleczyłem się sam dzięki Chińczykom i Aliexpress( ͡° ͜ʖ ͡°) Zamówiłem sobie polecaną na grupie alie na fb chińską maść YIGANERJING (nie wiem co ma w składzie XD) Smarowałem skórę przez 3dni 2x dziennie i świąd oraz zaczerwienienie ustąpiło, a ja mam w końcu spokój już od 2 miesięcy XD
Ogólnie mega polecają ludzie tą maść na wszystkie zmiany skórne (łuszczyca, trąd, egzema, AZS) a ja sprawdziłem sam na sobie i polecam( ͡° ͜ʖ ͡°)!

#aliexpress #atopowezapalenieskory #luszczyca #zdrowie #dermatologia
Kaneczai - Od 20lat zmagałem się z atopowym zapalaniem skóry.. Objawiało się to tym, ...

źródło: comment_yGnJYAcqpaBeEeCn9X6qirXmWHASHvba.jpg

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
@Kaneczai: @emenems: @Zbiniu: @kanban: przetestowałem, ta maść to złoto. Działa najlepiej ze wszystkich które testowałem i nie ma efektów ubocznych. Jak utrzyma się poziom leczenia to za miesiąc nie będzie czego smarować ( ͡° ͜ʖ ͡°) Polecam wiec dalej.
  • Odpowiedz
Mam łuszczycę od 40 lat.Od prawie dwóch lat wszelkie objawy ustąpiły. Smaruję tylko wtedy gdy wraca. Maść występuje pod różnymi nazwami.Próbowałem już trzech różnych. Wszystkie działają. Obecnie zużywam 15g tubkę na 4 miesiące. Miałem zajęte ca. 15% ciała. Teraz jestem czysty. Zgadzam się z opinią, że wspomniane tutaj ostrzeżenia wydane przez angielski organ ds. leków to walka z konkurencją. Dziwnym trafem ów organ dopuścił do stosowania tzw. leki biologiczne, których efektami ubocznymi
  • Odpowiedz
@markos610: Jak najbardziej OK. Nazwy to YIGANERJING i ZUDAIFU. Tych maści jest więcej,ale ich nazw nie podam, bo są wyłacznie po chińsku, a ja ostatnio z chińskim jestem trochę marnie...;-).
Pozdrawiam i życzę sukcesów w walce.
  • Odpowiedz
@zapinio: cześć witam, ile czasu stosowałes zudaifu. Ja wlasnie zakupiłem masc stosuje ją na luszczyce lokci kolan ora kilka plamek na rekach, stosuje ją 5 dzień efekty na kolanach i lokciach są ale na dloniach brak,,, ile razy ją stosowac dziennie?
  • Odpowiedz
@Zudafiu10244: dwa razy dziennie.Koniecznie codziennie kąpiel i krem do ciała z Rossmana (0.5kg za ok.13zł) nawilżający.I systematycznie. Starać się po kąpieli usuwać łuskę,tak aby maść miała bezpośredni dostep do zmienionej chorobowo skóry.Smarowanie na łuskę jest bez sensu. Na dłonie też miałem teraz jest tylko przebarwienie. Nie smaruję od roku.
  • Odpowiedz