Wpis z mikrobloga

Od 20lat zmagałem się z atopowym zapalaniem skóry.. Objawiało się to tym, że na zgięciach łokciowych miałem zamiany skórne, które codziennie okropnie swędziały(mam alergię na kurz i roztocza, która to zaostrza) Musiałem co jakiś czas smarować maścią sterydową, żeby to zniwelować i tak cały czas od dziecka.. Lekarze przepisywali tylko to + czasem jakieś tabletki, które wcale nie były tanie. W 3dni wyleczyłem się sam dzięki Chińczykom i Aliexpress( ͡° ͜ʖ ͡°) Zamówiłem sobie polecaną na grupie alie na fb chińską maść YIGANERJING (nie wiem co ma w składzie XD) Smarowałem skórę przez 3dni 2x dziennie i świąd oraz zaczerwienienie ustąpiło, a ja mam w końcu spokój już od 2 miesięcy XD
Ogólnie mega polecają ludzie tą maść na wszystkie zmiany skórne (łuszczyca, trąd, egzema, AZS) a ja sprawdziłem sam na sobie i polecam( ͡° ͜ʖ ͡°)!

#aliexpress #atopowezapalenieskory #luszczyca #zdrowie #dermatologia
Kaneczai - Od 20lat zmagałem się z atopowym zapalaniem skóry.. Objawiało się to tym, ...

źródło: comment_yGnJYAcqpaBeEeCn9X6qirXmWHASHvba.jpg

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
@Kaneczai ja mam od 20 lat 3 plamy łuszczycy , od 2 mieaiecy amaruje tą maścią i zagoiły mi się ładnie rany, zostały tylko siniaki, nie pomagały żadne sterydy ani nic. Też polecam, choć do końca nie wiem co tam siedzi
  • Odpowiedz
@Kaneczai jestes kolego żywym przykładem na to, że nie opłaca si3 wyleczyć pacjenta. Żyjemy w XIX wieku do chooya, ty sie z tym bawiles 20 lat, a Chińczycy od wieków stosują te zioła. Nie wierzę, że to była nieporadność naszej zachodniej medycyny, pozdrawiam :)
  • Odpowiedz
@Kaneczai: Zawiera klobetazol, czyli bardzo mocny steryd ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale pewnie spróbuję, chociaż jeżeli mocny steryd, to bałbym się sytuacji po odstawieniu
  • Odpowiedz
@Tfor: Wcześniej miałem Elocom i było gorzej po odstawieniu i to sporo. Tutaj praktycznie nic chociaż Smarowałem się tylko 4dni tym i nie mam już żadnego problemu, ale i tak kupiłem na zapas ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kaneczai: Panie, parę miesięcy temu jakiś polski organ w stylu Główny Inspektorat Sanitarny wydał oświadczenie na temat tej maści - nie stosować w żadnym wypadku. Z tego co pamiętam zawierał jakieś silikony etc.
Znajdziesz szczegółowe info gdzieś w necie.
  • Odpowiedz
@Kaneczai: smarujesz się i nie wiesz czym? jeśli, jak ktoś wyżej pisał, ta maść faktycznie zawiera sterydy, to chyba lepiej mieć je od lekarza i przynajmniej wiedzieć, co w siebie pakujesz. ciekawe, czy to może być kombinacja sterydów i jeszcze czegoś jak immunosupresanty. wiesz, że przy niektórych nie można się opalać itd., bo mogą być poważne skutki uboczne? żebyś sobie bardziej nie zaszkodził na skórę niż pomógł...
ja też miałam lata
  • Odpowiedz